امروز: سه شنبه 31 اردیبهشت 1398 - 11:34 تبلیغات

حضور سرپرست و معاونین آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان در دفتر اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی این استان

زاهدان (پانا) - سرپرست، معاونین و مجموعه کارکنان اداری اداره کل آموزش و پرورش در دفتر اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی و ضمن قدردانی از زحمات کارکنان این اداره ، این روز را تبریک گفتند.

مدیر کل امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش: فرآیند استقرار نظام مدرسه‌محوری رکن اساسی برنامه‌هاست

زاهدان (پانا) - مدیر کل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش گفت: فرآیند استقرار نظام مدرسه محوری با انتخاب مدیران توانمند وخلاق رکن اساسی برنامه های وزارت آموزش و پرورش است.

سرپرست آموزش و پرورش سیستان وبلوچستان: عظمت معلم بسیار بالا و غیرقابل توصیف است

زاهدان (پانا)_ به گفته سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان، هیچکس نمی تواند از زحمات معلم به نحوی که مطلوب اوست سپاسگزاری کند چرا که جایگاه معلم بسیار والا و غیر قابل توصیف است.

معاون پژوهش و برنامه ریزی سیستان و بلوچستان: استفاده از محتواهای الکترونیکی موجب ارتقای سطح یادگیری دانش آموزان می شود

زاهدان (پانا) - معاون پژوهش و برنامه ریزی سیستان و بلوچستان اعتقاد دارد استفاده از محتواهای الکترونیکی بومی و محلی سطح یادگیری دانش آموزان را ارتقاء می دهد.

کلنگ سه مدرسه خیری در سیستان بر زمین زده شد

زاهدان (پانا) - عملیات ساخت سه مدرسه خیری با حضور نوید ادهم دبیر کل شورای عالی وزارت آموزش و پرورش، سرپرست اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان و مدیران آموزش و پرورش مناطق سیستان در شهرستانهای هامون و زابل واقع در شمال این استان آغاز شد.

معاون پرورشی و فرهنگی سیستان و بلوچستان: حیات طیبه با توسعه فرهنگ قرآنی اتفاق خواهد افتاد

زاهدان (پانا) – به گفته معاون پرورشی و فرهنگی سیستان و بلوچستان در سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و در بحث حیات طیبه (دانش آموزان باید پس از پایان کلاس دوازدهم از فضایل اخلاقی قرآنی برخوردار باشند) که این مهم تنها به سبب توسعه فرهنگ قرآنی اتفاق خواهد افتاد.

همه عناوین آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان