امروز: سه شنبه 26 تیر 1397 - 14:01 تبلیغات

نماینده ویژه وزیر آموزش و پرورش: تدوین سند توسعه آموزشی بر مبنای همه‌گیر شدن پوشش تحصیلی است

زاهدان (پانا) - نماینده ویژه وزیر آموزش و پرورش در تدوین سند توسعه آموزشی استان سیستان و بلوچستان گفت: در تدوین سند توسعه آموزشی استان بهره‌گیری از ظرفیت و پتانسیل دستگاه‌های مختلف و تعامل و همفکری با سایر نهادها را برای اجرای بهتر و دقیق‌تر سند ضروری است.

مدیر کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان: مختار بودن انسان نشانه کرامت است

زاهدان (پانا) - مدیر کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: محفوظات بعد از تربیت مورد اهمیت واقع می‌شوندو تمام سر و راز تربیت متفاوت بودن انسان با دیگر مخلوقات به واسطه داشتن عزت نفس ،کرامت ،حرمت و اختیار است.

معاون پرورشی و فرهنگی سیستان و بلوچستان: معاونت پرورشی از مدارس حذف نشده است

زاهدان (پانا) - معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: شیوه‌نامه جدید سامان‌دهی نیروی انسانی ازطرف وزارت آموزش و پرورش به استان‌ها ابلاغ شده است تا پس از رفع نقص و درصورت تصویب نهایی جهت اجرا به مناطق ابلاغ شود.

سامانه احراز هویت "برخط" به آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان رسید

زاهدان (پانا) - معاون پژوهش و برنامه ریزی نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: در فرآیند احراز اصالت هویت برخط، اخذ کپی کارت ملی از ارباب‌رجوع حذف و استعلام هویت افراد به صورت بر خط و از طریق کدملی انجام می‌شود.

کارگاه آموزش مربیگری ساخت و پرواز هواپیمای مدل

زاهدان(پانا)- معاون متوسطه آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: کارگاه آموزش مربیگری ساخت و پرواز هواپیمای مدل جهت آموزش به دانش آموزان برای شرکت در اولین جشنواره ملی پرواز آزاد ایران در دو بخش تئوری و عملی با حضور 35 نفر شرکت کننده از شهرستان ها،نواحی ومناطق استان سیستان وبلوچستان در محل خانه معلم زاهدان و سالن ورزشی دبیرستان دخترانه علوم و معارف اسلامی برگزار گردید.

استقرار میزخدمت در ادارات به منظور ارتقاء رضایت مندی ارباب رجوع از عملکرد دستگاههای اجرایی است

زاهدان(پانا)-معاون توسعه مدیریت ومنابع انسانی اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: استقرار میزخدمت به منظور ارائه خدمات به موقع، سریع و آسان به ارباب رجوع و همچنین ارتقاء رضایت مندی آنان از عملکرد دستگاههای اجرایی می باشد.

ثبت نام داوطلبان ورود به پایه هفتم مدارس نمونه دولتی فقط از طریق سامانه انجام می شود

زاهدان(پانا)- معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: ثبت نام داوطلبان ورود به پایه هفتم مدارس نمونه دولتی استان به استثنای مدارس نواحی یک و دو زاهدان و همچنین ثبت نام داوطلبان ورود به پایه هفتم مدارس هیات امنایی نواحی یک و دو زاهدان در سال تحصیلی 98-97 از طریق سایت اعلام شده انجام می پذیرد.

فعالیت‌های تابستانی دانش‌آموزان از تیرماه 97 آغاز می‌شود

زاهدان(پانا)- معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: طرح اوقات فراغت تابستانی دانش آموزان با اولویت حمایت از کالای ایرانی و همچنین برنامه های متنوع و جدید از دوم تیرماه سال جاری آغاز خواهد شد.

درخشش فرهنگیان استان سیستان و بلوچستان در مسابقات قرآن، عترت ونماز مرحله کشوری

زاهدان(پانا)- رئیس اداره قرآن اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: فرهنگیان اعزامی این استان در سومین دوره مسابقات قرآن،عترت ونماز فرهنگیان کشوردر رشته احکام مقام چهارم کشوری و در رشته حفظ مقام پنجم کشوری را کسب کردند.

بازدید معاون آموزش ابتدایی سیستان و بلوچستان از پایگاه های سنجش سلامت دانش آموزان بدو ورود به دبستان و نوآموزان پیش دبستانی

زاهدان(پانا)- معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: در طرح سنجش سلامت تعداد 315 نفر از عوامل اجرایی در پایگاه های اولیه ( 39 پایگاه ) و تخصصی ( 1 پایگاه ) استان مشغول به فعالیت می باشند که به منظور اجرای صحیح طرح سنجش سلامت دانش آموزان و نوآموزان کارگاه 5 روزه توجیهی – آموزشی برای تمامی عوامل اجرایی پایگاه های سنجش سلامت برگزار گردیده است .

کسب رتبه ی برتر کشوری جشنواره الگوهای برتر تدریس درس تفکرو سبک زندگی

زاهدان(پانا)- معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: سرکار خانم محمد پور از منطقه نصرت آباد موفق به کسب رتبه برتر کشوری چهارمین جشنواره الگوهای برتر تدریس درس تفکر و سبک زندگی شد.

مسابقه بزرگ تفسیر سوره حجرات برگزار می شود / همراه با جوایز ارزنده و ثبت دوره ضمن خدمت + دریافت فایل آزمون

زاهدان (پانا) - مدیر سازمان دانش آموزی استان از برگزاری مسابقه بزرگ تفسیر سوره حجرات ویژه دانش آموزان و فرهنگیان سیستان و بلوچستان به مناسبت ماه مبارک رمضان خبر داد

همه عناوین آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان