امروز: شنبه 17 خرداد 1399 - 07:05 تبلیغات

کلنگ احداث هنرستان ۱۲ کلاسه تربیت بدنی و علوم ورزشی ناحیه دو زاهدان به زمین زده شد

زاهدان(پانا) _ با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان، رئیس مجمع خیرین، مدیر کل نوسازی مدارس و جمعی از خیرین و مسئولین استانی و شهرستانی، آیین کلنگ زنی هنرستان ۱۲ کلاسه تربیت بدنی و علوم ورزشی ناحیه دو زاهدان برگزار شد.

رخشانی: تنها بیمارستان فرهنگیان سیستان و بلوچستان نیازمند عزمی جهادی است

زاهدان(پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان و مدیر عامل شرکت اقتصاد رفاه فرهنگیان کشور با هدف رصد و پیگیری امور مربوط به تکمیل و راه‌اندازی بیمارستان فرهنگیان استان دیدار و گفتگو نمودند.

نتایج جشنواره الگوهای برتر تدریس درس تفکر و سبک زندگی اعلام شد

زاهدان(پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان از اعلام نتایج استانی ششمین جشنواره‌ الگوهای برتر تدریس درس تفکر و سبک زندگی خبر داد و گفت آشنایی دانش آموزان با سبک زندگی ایرانی و اسلامی از جمله اهداف آموزش و پرورش است.

آغاز ثبت‌نام آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی از 17 خرداد99

زاهدان(پانا) _ مدیرکل آموزش و پرورش استان سیستان وبلوچستان در جلسه کارگروه استانی آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی دوره دوم متوسطه زمان ثبت‌نام آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی را از 17 خرداد اعلام کرد و گفت : این آزمون با رعایت دستورالعملهای بهداشتی در روز بیستم تیرماه در سراسر کشور به‌صورت همزمان برگزار می‌شود.

اجرای با کیفیت سند تحول بنیادین مستلزم توجه جدی مسئولان ستادی، صف و مدارس است

زاهدان(پانا) -مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان اعلام کرد سند تحول بنیادین، نقشه جامع نظام تعلیم و تربیت و بالاترین مرجع و سند بالا دستی است و نهادینه شدن آن مستلزم توجه جدی و همگانی است.

فعالیتهای فرهنگی تربیتی تابستان 99 بر بستر شبکه شاد خواهد بود

زاهدان (پانا) - معاون پرورشی و فرهنگی سیستان و بلوچستان اعلام کرد برنامه های این معاونت در تابستان سال 99 بر بستر شبکه دانش آموزی شاد و فضای مجازی اجرا خواهد شد و این امر با توجه به اعلام وضعیت مناطق مختلف استان از نظر گسترش بیماری کرونا به صورت حضوری و غیر حضوری متغیر است.

آزادسازی خرمشهر نماد مهر و مقاومت است

زاهدان(پانا) - مدیر کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان با صدور پیامی سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر را به خانواده معزز شهدا، ایثارگران، جانبازان، آزادگان و مردم شریف، بصیر و خداجو به ویژه فرهنگیان و دانش آموزان سیستان و بلوچستان تبریک گفت.

احصاء عملکرد مدارس در فرآیند ارائه آموزش‌های حضوری و مجازی ضروری است

زاهدان (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان درجلسه شورای معاونین اداره کل اعلام کرد با توجه به فعالیت مدارس براساس تصمیم ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا، احصاء عملکرد مدارس در فرآیند ارائه آموزشهای حضوری و مجازی مهم و ضروری است، اما حضور دانش آموزان در مدارس بر اساس نیاز آموزشی خودشان خواهد بود.

مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان: بسط و گسترش شبکه شاد روز به روز در حال افزایش است

زاهدان(پانا) - به گفته مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان با وجود گذشت حدود یک ماه از راه اندازی شبکه شاد، آمار مخاطبان این ظرفیت درون سازمانی درصد فزاینده ای را در بر گرفته است.

سازمان دانش آموزی بازوی قوی معاونت پرورشی است

زاهدان (پانا) - معاون پرورشی و فرهنگی سیستان و بلوچستان به همراه جمعی از کارشناسان و رسای ادارات داخلی این حوزه با حضور در دفتر رئیس سازمان دانش آموزی استان ضمن تبریک سالروز تاسیس سازمان دانش آموزی، این سازمان را بازوی قوی معاونت پرورشی دانست.

نشست هم اندیشی مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان با معاونت های این اداره کل

زاهدان (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش با حضور در محل کار کارکنان حوزه‌های معاونین آموزش متوسطه، آموزش ابتدایی و پرورشی و فرهنگی اداره کل ضمن بررسی برنامه ها و فعالیتهای مختلف این حوزه ها از نزدیک با آنان گفتگو و بحث و تبادل نظر کرد.

همه عناوین آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان