امروز: جمعه 2 فروردین 1398 - 14:54 تبلیغات

انتخاب مدیر کل آموزش و پرورش استان به عنوان دبیر گردهمایی مشترک معاونان و مشاوران وزیر و مدیران کل آموزش‌وپرورش استان‌ها

زاهدان (پانا) - مدیر کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان در گردهمایی مشترک معاونان و مشاوران وزیر و مدیران کل آموزش‌وپرورش استان‌ها به عنوان دبیر این گردهمایی ایفای نقش کرد.

مهارت های تشکیلاتی سازمان دانش آموزی در راستای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش است

زاهدان (پانا) - به گفته معاون پرورشی و فرهنگی سیستان و بلوچستان هدف بزرگ سند تحول بنیادین آموزش و پرورش آماده کردن دانش آموزان برای زندگی بهتر در آینده است که آموزش ها و مهارت های تشکیلاتی در راستای این سند قرار دارند.

پیشتازان سفیران انقلاب هستند

زاهدان (پانا) - مدیر سازمان دانش آموزی استان در همایش محوری یاوران انقلاب در شهرستان زهک گفت: پیشتازان سازمان دانش آموزی سلسله برنامه هایی تحت عنوان چهل سال پیشتازی را در آستانه ی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و در دهه ی فجر برگزار کرده اند که همایش یاوران انقلاب یکی از این برنامه هاست .

صیاد: لزوم برنامه‌ریزی برای استفاده دانش‌آموزان از تمام ظرفیت‌‌های سازمان دانش‌آموزی

زاهدان (پانا) - مدیر سازمان دانش‌آموزی سیستان و بلوچستان تاکید کرد باید در انجام فعالیت‌های سازمان دانش‌آموزی فرصتی را ایجاد کنیم که همه دانش‌آموزان ضمن رعایت نظم و مقررات، قدرت برنامه‌ریزی بیشتری داشته باشند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان: لزوم روحیه پویایی و نشاط میان دانش آموزان

زاهدان (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان تاکید کرد با توجه به آسیب‌هایی که امروز در جامعه ما وجود دارد آموزش و پرورش به دانش آموزان فعال، هوشیار و متحرک نیاز دارد تا بتوانند به وظیفه خود به خوبی عمل نمایند.

همه عناوین آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان