امروز: سه شنبه 27 شهریور 1397 - 22:07 تبلیغات

لزوم آماده سازی فضای مطلوب و با نشاط آموزشی در مدارس

زاهدان(پانا)- رییس مجلس دانش آموزی سیستان و بلوچستان در مجلس دانش آموزی کشور گفت: ایجاد فضای با نشاط در مدارس صرفا با هزینه کردهای بالا محقق نمی شود زیرا می توان با اندکی برنامه ریزی همچون رنگ آمیزی، تزیین کلاس ها توسط دانش آموزان و استفاده از برنامه های گروه فریادهای شادی پیشتازان سازمان دانش آموزی و.. به افزایش نشاط کمک شایانی نمود.

نخعی؛ لزوم بهره گیری از نقش آفرینی دانش آموزان در مدرسه

زاهدان (پانا)_ مدیر کل آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان گفت: نقش آفرینی و بهره گیری از مشارکت فکری و حضوری دانش آموزان بسیار مهم است لذا تمام مدیران آموزش و پرورش، مدارس و همچنین معلمان باید به این امر توجه ی ویژه ای داشته باشند.

رئیس سازمان نهضت سوادآموزی کشور: پیام سند تحول بنیادین تحول در یادگیری است

زاهدان(پانا)_ رئیس سازمان نهضت سوادآموزی کشور با اشاره به اینکه دنیا بر روی نوآوری‌های آموزشی متمرکز شده است گفت: پیام سند تحول بنیادین تحول در یادگیری می باشد لذا باید فرصت های جدید یادگیری را برای دانش آموزان به وجود بیاوریم.

به همت خیرین مدرسه ساز حدود ۴۰۰ هزار کلاس درس جدید در مدار آموزش و پرورش قرار خواهد گرفت

زاهدان(پانا)- مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان در حاشیه گردهمایی مدیران و روسای ادارات آموزش و پرورش این استان با اشاره به اینکه کلاس درس جدید به اندازه نیاز استان برای شروع سال تحصیلی آماده سازی شده است، گفت: با همت خیرین مدرسه ساز حدود ۴۰۰ هزار کلاس درس در مهرماه تحویل آموزش و پرورش می شود.

امام جمعه زاهدان: همکاری خانواده‌ها با آموزش و پرورش برای ریشه‌کنی بی‌سوادی ضروری است

زاهدان(پانا)- نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان در حاشیه جلسه گردهمایی مدیران و روسای ادارات آموزش و پرورش این استان گفت: متاسفانه در بعضی از مناطق خانواده ها هنوز توجیه کارآمدی آموزش وپرورش را پیدا نکردند لذا اگر خانواده ها همکاری با آموزش وپرورش را در اولویت خود قرار دهند، بستر آموزش و پرورش در سواد آموزی جامعه نقش مهیج و آماده تری خواهد داشت.

آموزش و پرورش محل حسن ها و خوبی هاست

زاهدان(پانا)_ نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان گفت: آموزش و پرورش محل همه حسن ها و خوبی هاست و جامعه مدیون و مرهون دستگاه تعلیم و تربیت می باشد.

حجم عملیاتی عظیمی برای شروع یک سال تحصیلی خوب در آموزش و پرورش صورت گرفته است

زاهدان(پانا)_ مدیر کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: دانش آموزان امانت های مردم و جامعه هستند که آنها را در اختیار ما قرار می‌دهند لذا حجم عملیاتی عظیمی برای شروع یک سال تحصیلی خوب در آموزش و پرورش استان صورت پذیرفته است.

راشکی؛ آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان الگوی خوبی برای دیگر استانها

زاهدان(پانا)-زاهدان(پانا)_ مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس سیستان و بلوچستان گفت: آموزش و پرورش این استان در صنعت کشور شرایط ویژه ایجاد کرده است تا جایی که در بسیاری از برنامه ها و شاخص های ما الگویی برای دیگر استان‌ها محسوب می شود.

لزوم انجام مدیریت مشارکتی در مدارس

زاهدان(پانا)_ مدیر کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: باید بتوانیم در سال تحصیلی جدید مدیریت مشارکتی با فکر دیگران را دنبال و اجرا کنیم زیرا یکی از اشکالات در رویکرد مدیریت وجود نگاه متمرکز است به گونه‌ای که همه امور را به صورت شخصی انجام می دهیم و غافل از کارهای تیمی و گروهی هستیم لذا هر کسی باید نقش خود را ایفا نماید.

نقش مدرسه در جامعه نقشی حیاتی است

زاهدان(پانا)-معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: یکی از مهمترین محل هایی که جامعه به آن نیاز دارد و نقش حیاتی را در آن ایفا می‌کند مدرسه است لذا مدیران توانمندی باید بتوانند این مکان را اداره کنند.

بازگشایی بیش از 7 هزار مدرسه در آغاز سال تحصیلی/انتصابات جدید در آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان

زاهدان(پانا)- مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: برای اجرای پرژه مهر و استقبال از دانش آموزان در شروع سال تحصیلی جدید، آموزش و پرورش این استان با همکاری سایر ارگان ها آمادگی کامل را دارد.

لزوم تطبیق شیوه های مورد استفاده کنونی در امور تربیتی با روش های آموزشی جدید

زاهدان(پانا)- معاونت پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان گفت: شیوه های کنونی امور تربیتی دیگر با آموزش های امروزی سازگار نیست چرا که در گذشته آسیب های اجتماعی فضای کمی را در بر می گرفت اما امروز این آسیب ها رو به افزایش است.

مدرسه باید محل تربیت نیروی کار و تولید شود

زاهدان(پانا)- مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: مدرسه باید محل کار دانش آموزان باشد و آنها باید در مدارس کار را فرا گیرند و امور تربیتی استان نیز منادی این کار شود.

همه عناوین آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان