امروز: دوشنبه 28 آبان 1397 - 19:17 تبلیغات

کسب مقام سوم آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان در سومین جشنواره دوسالانه دستاوردهای کانونهای فرهنگی و تربیتی کشور

زاهدان (پانا) - معاون پرورشی و فرهنگی سیستان و بلوچستان گفت: سومین جشنواره دو سالانه دستاوردهای کاتونهای فرهنگی و تربیتی از 19 لغایت 23 ابان ماه در محل اردوگاه شهید باهنر تهران برگزار شد.

کتابخانه استاد کامبوزیا نگین فرهنگی شهر زاهدان است / لزوم توجه به حلقه ی مفقوده ی مدارس و کتابخانه ها

زاهدان (پانا ) - مدیر سازمان دانش آموزی استان در روز گرامی داشت کتاب ، کتابخوانی وکتابدار با حضور در کتابخانه استاد کامبوزیا ، این مکان فرهنگی را میعادگاه دوستداران کتاب، فرهنگ و هنر استان و کشور دانست و گفت : برنامه های متعددی برای پیوند مدارس و کتابخانه ها در دستور کار قرار دارد

تعلیم و تربیت به دنبال بالا بردن سطح سواد،اخلاق وتقویت نشاط در بین دانش اموزان است

زاهدان (پانا) - مشاور وزیر آموزش و پرورش در امور مناطق کمتر توسعه یافته کشوردر جلسه شورای معاونین آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان تاکید کرد تعلیم و تربیت به دنبال بالا بردن سطح سواد،اخلاق وتقویت نشاط در بین دانش آموزان است.

سخت کوشی مدیران و مسئولان آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان ستودنی است

زاهدان (پانا) - مشاور وزیر آموزش و پرورش در نشست اعضای شورای آموزش و پرورش شهرستان خاش از سخت کوشی مدیران و مسئولان در استان سیستان و بلوچستان در حل مشکلات حوزه های مختلف و تلاش آنها برای حل مشکلات آموزشی خبر داد و آن را ستودنی دانست.

مدرسه محل زندگی و اندیشه است

زاهدان (پانا) - معاون پژوهش و برنامه ریزی سیستان و بلوچستان مدرسه را محل اندیشیدن ، فکرکردن و جای برای زندگی دانست

مدیر کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان به مناسبت فرارسیدن یوم ا...13 آبان پیامی صادر کرد

زاهدان(پانا)- مدیر کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان به مناسبت فرارسیدن یوم الله 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی ضمن دعوت ازآحاد مردم بیدار و همیشه در صحنه استان به ویژه فرهنگیان فهیم و دانش آموزان عزیز برای حضور حداکثری در راهپیمایی این روز بزرگ ، پیامی صادر نمود.

همه عناوین آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان