امروز: سه شنبه 23 مهر 1398 - 00:25 تبلیغات

سازمان دانش آموزی استان سمنان، همانند گذشته، پرشور در راهپیمایی شرکت داشته باشد

سمنان (پانا) - رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان سمنان ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد سازمان دانش آموزی استان سمنان، در راستای شرکت و همکاری پرشور در اجرای برنامه های ویژه ملی و میهنی استانی، خواستار شرکت پرشور پیشتازان استان همچون سال های گذشته در راهپیمایی 13 آبان سال جاری شد.

آموزش و پرورش استان سمنان با کمبود ۶۷۲ مربی ورزش مواجه است

سمنان (پانا) - معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان با اشاره به کمبود آموزگار در نظام تعلیم و تربیت، گفت: استان در سال تحصیلی ۹۹- ۹۸ با کمبود ۶۷۲ مربی تربیت بدنی در دوره‌ متوسطه و ابتدایی مواجه است.

شهادت باورکردنی ترین فریاد عاشقانه در گنبد روزگار است

سمنان (پانا) – مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان با بیان اینکه دفاع مقدس به ما و شما آموخت که شهادت باورکردنی ترین فریاد عاشقانه در گنبد روزگار است، گفت: کسی به سمت شهادت حرکت می کند که به قله عشق و به قله ارتباط خود با خدای متعال رسیده باشد.

احساس مسئولیت اولیا نسبت به سرنوشت مدرسه در مدرسه محوری

سمنان (پانا) - محمد دستورانی گفت: نقش انجمن به عنوان کانون اصلی تعلیم و تربیت از اهمیت بسزایی برخوردار است. از این رو مشارکت والدین در امور مدارس با هدف ایجاد و توسعه زیرساخت ها در نظام آموزش و پرورش می تواند فرصت شکوفایی دانش آموزان را فراهم آورد.

تمدن سازی با رویکرد اسلامی- ایرانی در مدارس اجرا شود

سمنان (پانا) - مدیرکل دفتر آموزش دبستانی وزارت آموزش‌وپرورش در آیین زنگ مهر و مقاومت هم‌زمان با آغاز سال تحصیلی ۹۹-۹۸ به میزبانی دبیرستان محمد رسول‌الله (ص) سمنان ضمن بیان اینکه تمدن سازی با رویکرد اسلامی- ایرانی در مدارس کشور می‌بایست اجرا شود، ابراز داشت: تنها در این صورت می‌توان به پیشرفت و توسعه دست‌یافت هر چند که این راه یعنی گام نهادن در مسیر توسعه فرهنگی و علمی عزم و بسیج عمومی ضروری است.

با تکیه بر مقاومت و شعار "ما می توانیم" افتخارات بزرگی به دست آورده ایم

سمنان (پانا) - استاندار سمنان با بیان اینکه سکان مدیریت جامعه در آینده در دستان دانش آموزان است، اظهار کرد: محیط آموزش و پرورش باید محیط علم آموزی بوده و از تبدیل آن به محل مجادلات بی حاصل جلوگیری شود.

همه عناوین آموزش و پرورش سمنان