امروز: شنبه 29 خرداد 1400 - 20:32 تبلیغات

من رای می‌دهم زیرا باور دارم رای من در موفقیت آینده کشورم نقش اساسی دارد

سمنان (پانا) - فاطمه سلمانی، دانش‌آموز خبرنگار دبیرستان ابوذر غفاری در شهرستان شاهرود با بیان اینکه امسال برای نخستین بار رای می‌دهد چون از این مسئله آگاه است که رای او در موفقیت کشور نقش دارد، می‌گوید همه باید امسال رای دهند؛ چرا که با هر رای، جوانان آینده بهتری خواهند داشت.

تکمیل ۸۴ طرح نوسازی مدارس سمنان ۳.۴ هزار میلیارد ریال نیاز دارد

سمنان (پانا) - مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان سمنان با بیان اینکه ۸۰ پروژه آموزشی برای استان سمنان در حال ساخت است، گفت تکمیل ۸۴ طرح ناتمام استان شامل ۶۵۱ کلاس درس با ۱۳۶ هزار و ۵۰۰ مترمربع زیربنا، سه هزار و ۴۲۰ میلیارد ریال اعتبار نیازمند است.

سازمان دانش آموزی، گنج بی پایانی است که باید توسعه پیدا کند

سمنان (پانا) - وزیر آموزش و پرورش در سمنان با بیان اینکه سازمان دانش‌آموزی، یک گنج بی پایان است که باید توسعه پیدا کرده و پیشرفت کند، گفت برای این نهاد، انتهایی نمی‌توان تصور کرد، چرا که پر از نکات جذاب و ارزشمند است. این خیل عظیم دانش‌آموزی با اندیشه و ظرفیت‌های بالای خود، می توانند در بسیاری از زمینه‌ها راهگشا باشند.

400 میلیارد ریال برای تکمیل ساختمان آموزش و پرورش سمنان جذب شد

سمنان (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان گفت برای تکمیل و بهره‌برداری از ساختمان جدید اداره کل 400 میلیارد ریال اعتباز جذب شده و خوشبختانه به این اداره کل اختصاص یافته است. او ادامه داد این اعتبار به صورت نقدی به آموزش و پرورش استان سمنان پرداخت شد و ساختمان در حال ساخت این اداره کل به زودی پس از وقفه 10 ساله، تا تیرماه و یا نهایتاً تا مرداد سال جاری در دولت تدبیر و امید به بهره‌برداری خواهد رسید که این امر، نشان از توجه دولت تدبیر و امید به این بخش است.

نظام آموزشی به سمت مهارت آموزی هدایت شود

سمنان (پانا) - استاندار سمنان با بیان اینکه نظام آموزشی به سمت مهارت آموزی سوق داده شود که نیاز بازار کار باشد تا مشکل بیکاری رفع شود، گفت برنامه آموزشی باید به گونه‌ای تدوین شود تا پرورش دانش‌آموزان با توجه به فناوری‌های نوینی که در کشور وجود دارد مد نظر قرار گیرد.

ضرورت توجه به حفظ و تکمیل دانشگاه فرهنگیان استان سمنان

سمنان (پانا) - نماینده سمنان، مهدی شهر و سرخه در مجلس شورای کاسلامی، با بیان اینکه مهم‌ترین موضوع مورد نظر در سمنان، دانشگاه فرهنگیان است، بیان کرد این زیرساخت مورد تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی است و می‌تواند زمینه ورود و جذب معلم را فراهم کند، اما اکنون جای گلایه وجود دارد چرا میزان جذب و رشته‌های ارائه شده در این دانشگاه کاهش یافته است.

متوسط حقوق فرهنگیان با متوسط سایر کارکنان دولت هماهنگ است

سمنان (پانا) - وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه هم‌اکنون متوسط حقوق فرهنگیان با متوسط کارکنان دولت که مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری می‌شوند، هماهنگی دارد، گفت طی هشت سال اخیر هیچ مصوبه‌ای در خصوص فوق‌العاده ویژه در هیچ دستگاهی وجود ندارد و فقط دستگاه‌ها مجاز هستند به ۲۵ درصد مشاغل، ویژه فوق العاده تا سقف ۳۵ درصد بپردازند به شرطی که متوسط پرداخت از ۲۱ درصد فراتر نرود.

100 هزار نیرو در انتظار استخدام در آموزش و پرورش

سمنان (پانا) - وزیر آموزش و پرورش، با بیان اینکه به دلیل بی‌انضباطی‌ها و وضعیت‌های مقرراتی و محدودیت‌های قانونی از سال‌های قبل تاکنون، شرایطی پیش آمده که آشفتگی‌هایی وجود دارد خبر داد هم اکنون 100 هزار نیرو، منتظر استخدام در آموزش و پرورش هستند که برخی از آنها بین ۵۷ تا ۶۰ سال سن دارند.

مجلس شورای اسلامی، همپای دولت در راستای کمک به آموزش و پرورش تلاش می‌کند

سمنان (پانا) - نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه بخش عمده ای از مراجعات بنده و دغدغه های مردم در حوزه شهرستان های سمنان، مهدیشهر و سرخه، شامل نیروهای خدماتی، معلمان و کارکنان است، گفت مجلس شورای اسلامی، همپای دولت، محکم ایستاده و در راستای کمک به آموزش و پرورش تلاش می‌کند.

اجرای سریع و دقیق طرح رتبه‌بندی معلمان، از اقدامات ارزشمند دولت تدبیر و امید بود

سمنان (پانا) – مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان، ضمن تقدیر از دفاع خوب وزیر آموزش و پرورش در مجلس شورای اسلامی، اجرای سریع و دقیق طرح رتبه بندی معلمان را از اقدامات ارزشمند وزارت آموزش و پرورش در دوران دولت تدبیر و امید دانست.

حاجی میرزایی وارد استان سمنان شد

سمنان (پانا) - وزیر آموزش و پرورش صبح امروز، به منظور افتتاح دبیرستان کار دانش دخترانه شهید چمران و دیدار با خیرین وارد استان سمنان شد.

همه عناوین آموزش و پرورش سمنان