امروز: یکشنبه 30 دی 1397 - 20:56 تبلیغات

برگزاری کارگاه طرح توانمند سازی همزمان دانش آموزان ،اولیاء و کارکنان مدارس درفاروج

فاروج(پانا)- یک دوره کارگاه ضمن خدمت ویژه مدرسان مدارس هدف طرح توانمند سازی همزمان دانش آموزان ،اولیاء و کارکنان آموزشگاه های فاروج در دبیرستان شهید حسین پور این شهرستان برگزار شد.

برگزاری محفل انس با قرآن کریم درروستای میان زو بجنورد

بجنورد(پانا)- محفل انس با قرآن کریم ویژه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران و به یاد شهدای گرانقدر روستا شهیدان سرافراز سیدعلی اصغرزاده و محمد زرین کفش و با حضور جمعی از نمازگزاران و علاقمندان به کتاب الهی، درروستای میان زو شهرستان بجنورد برگزار گردید.

رشد فرهنگ کتابخوانی در مجتمع سما شیروان

بجنورد (پانا) - مدیر دبیرستان پسرانه سما شیروان اعلام کرد: فرهنگ کتابخوانی در مدارس سما شیروان تغییری رو به رشد داشته است و در بطن این مجتمع نهادینه شده است.

اجرای طرح پاکبانی باحضورطلاب شهرستان شیروان

شیروان(پانا)- هفتاد و چهارمین همایش گروه طنین پاکبانان شیروان با حـضـور جـمـعی از مسئولین و طـلاب حــوزه علـمـیه آیـت الله حـکیـم (ره) و روحانیون طرح هجرت و علاقمندان به محیط زیست سالم و پاک این شهرستان در خیابان دکتر فاطمی(کوچه خانلق) برگزار شد.

فعالیت های سازمان دانش آموزی هماهنگ با سایر تشکل های دانش آموزی کشوراست

شیروان (پانا) -معاون تشکیلات سازمان دانش آموزی استان خراسان شمالی در جمع مربیان پیشتاز شهرستان شیروان گفت: فعالیت های سازمان دانش آموزی در راستا و هماهنگ با سایر تشکل های دانش آموزی کشور از جمله انجمن اسلامی، بسیج دانش آموزی و سازمان جوانان هلال احمر است و هیچ مغایرتی با آنها ندارد.

استفاده ازفریادهای شادی درتدریس، سطح یادگیری دانش آموزان را افزایش می دهد

فاروج (پانا) - معاون تشکیلات سازمان دانش آموزی استان خراسان شمالی در آیین اختتامیه کارگاه آموزشی ضمن خدمت ویژه مربیان اداره دانش‌آموزی شهرستان فاروج گفت: سازمان دانش‌آموزی استان خراسان شمالی در بین 32 استان کشور در چهار سال متوالی توانسته است مقام برتر را در جذب دانش‌آموز و مربیان تشکیلات دانش‌آموزی در کشور کسب کند

کوه کیسمار میزبان کوهنوردان مشهد و شیروان

شیروان (پانا)- محبعلی نادری بوانلو از پیشکسوتان کوهنورد شهرستان شیروان در توصیف صعود به کوه کیسمار: طبیعت، تجلی اراده حق در آفرینش هستی است، که نسیمش از نفحات قدسی وام دارد و گل و ریحانش شمیمی از روضه رضوان و همچون مادری پیر و همیشه جوان که آغوش گرم استقبال بر روی فرزندش می گشاید تا غبار زندگی صنعتی را از آینه قلبش بزداید .

کتاب " خبرنویسی آسان " توسط فرهنگی بجنوردی چاپ شد

کتاب " خبرنویسی آسان " دومین کتاب علی قلی زاده از فرهنگیان شهرستان بجنورد و مشاور رسانه ای استاندار سابق خراسان شمالی با رویکرد آموزش خبرنویسی به علاقمندان خبرنویسی و توجیه کارشناسان روابط عمومی منتشر شد.

نشست مبلغات مدارس امین درشیروان

شیروان(پانا) - رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شیروان در جمع مبلغات مدارس امین شهرستان شیروان: امیدواریم بتوانیم با انجام تبلیغات گسترده و فرهنگ سازی لازم، زمینه هدایت وقف های خیرین را به سمت وقف در جهت گسترش برنامه های مذهبی و قرآنی سوق دهیم.

همه عناوین آموزش و پرورش خراسان شمالی