امروز: سه شنبه 26 شهریور 1398 - 15:07 تبلیغات

برگزاری هفتمین سوگواره دانش آموزی «احلی من العسل» در آستان مقدس امامزاده سلطان سیدعباس (علیه السلام)

بجنورد (پانا) -معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان خراسان شمالی از برگزاری آیین عزاداری «احلی من العسل» درخراسان شمالی و ادارات آموزش و پرورش استان همزمان با سراسر کشور خبر داد.

امام حسین(ع)چراغ همیشه فروزان الهی است

شیروان (پانا) - امام جمعه موقت شیروان در دوره آموزشی عملیات محرم 1441 در محل مسجد حضرت مسلم بن عقیل(ع) شهرک ولی عصر(عج) این شهرستان برگزار شد گفت: ایّام محرم، فرصتی است که خداوند متعال در اختیار ما قرار داده است اگر از این فرصت استفاده نکنیم پشیمان خواهیم شد.

برگزاری آیین سیاه پوشی ماه محرم درشیروان

شیروان(پانا)- به مناسبت فرارسیدن ماه محرم الحرام حسینی(ع) ششمین آیین سیاه پوشی با حضور جمعی از روحانیون حوزه علمیه آیت الله حکیم(ره)، مسئولین ادارات و نهادها، بازاریان و عزاداران حضرت امام حسین(ع) و یارانش در شیروان برگزار گردید.

سالانه ١۴ هزار کلاس درس و روزانه ۴٠کلاس درس در کشور ساخته می‌شود

بجنورد (پانا) -سرپرست وزارت آموزش‌وپرورش در نشست با مدیران و کارکنان سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس با اشاره به اینکه حضور خیرین را در بخش توسعه آموزش‌های فنی و حرفه و هنرستان سازی داشته باشیم و در تمام استان‌ها گسترش دهیم اظهار کرد: در هر منطقه آموزشی حداقل یک مرکز رشد کارآفرینی داشته باشیم.

عباسپور: آموزش و پرورش ۳۵۵ مرکز مشاوره خانواده دایر کرده است

بجنورد (پانا) - مدیرکل دفتر انجمن اولیا و مربیان وزارت آموزش و پرورش گفت: اکنون در کشور ۳۵۵ مرکز مشاوره خانواده زیر نظر این وزارت دایر و فعال است که این مراکز به طور مستقیم به خانواده دانش‌آموزان، خدمات مشاوره ارائه می‌دهد.

۴ میلیون دانش‌آموز با سرویس مدارس جابه‌جا می‌شوند

بجنورد (پانا) - مدیرکل دفتر انجمن اولیا و مربیان وزارت آموزش و پرورش گفت: بر اساس برآوردهای انجام شده، حدود چهار میلیون دانش‌آموز در کشور با سرویس مدارس جابه‌جا می‌شوند که سه میلیون دانش‌آموز شهری و یک میلیون روستایی‌ هستند.

بازسازی واقعه غدیرخم درشیروان

شیروان(پانا)- واقعه غدیرخم با حضور جمعی از مسئولان و با استقبال باشکوه شهروندان در منطقه جبل النور کوهستان پارک شیرکوه شهرستان شیروان بازسازی شد.

همه عناوین آموزش و پرورش خراسان شمالی