امروز: شنبه 29 تیر 1398 - 10:04 تبلیغات

برگزاری شورای اداری شیروان باحضوروزیرکشور

شیروان(پانا)- شورای اداری شهرستان شیروان با حضور وزیر کشور، استاندار خراسان شمالی و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی در محل سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

روحانی: سختی و مشکل داریم اما دل زنده و با روحیه هستیم

شیروان(پانا) - در سال روز ولادت هشتمین ستاره آسمان امامت و ولایت حسن روحانی رئیس جمهوری، به همراه جمعی از اعضای کابینه دولت ، حجت الاسلام ابوالقاسم یعقوبی نماینده ولی فقیه استان، دکتر محمد علی شجاعی استاندار، میهمان مردم ولایت مدار استان خراسان شمالی در شهرستان شیروان بودند.

مردم، مهمترین سرمایه اصلی برای رشد و توسعه استان هستند

شیروان(پانا)- استاندار خراسان شمالی در سفر ریاست محترم جمهوری اسلامی به شهرستان شیروان با بیان سلام و درود به روح 3000 شهید گلگون کفن و مردمان عزیز و شایسته و همیشه در صحنه استان خراسان شمالی و ریاست محترم جمهور و هیات محترم همراه گفت : رئیس جمهور محترم، امروز مردم خراسان شمالی به نمایندگی از ملت بزرگ ایران در اینجا به استقبال حضرتعالی آمده اند تا به جهان و جهانیان پیام بدهند که رابطه ناگسستنی بین مردم ایران، نظام مقدس جمهوری اسلامی، رهبر معظم انقلاب و رابطه ناگسستنی بین آن ها و ریاست محترم جمهوری است.

اتحاد، اولین و آخرین وصیت امام(ره) و رهبری است

شیروان(پانا)- آیت الله ابوالقاسم یعقوبی نماینده ولی فقیه در استان خراسان شمالی در سفر ریاست محترم جمهوری اسلامی به شهرستان شیروان با تبریک دهه کرامت و ولادت باسعادت علی بن موسی الرضا(ع) گفت: از شما مردم خوب و با صفا، که در این هوای گرم و واقعا گرم، که در این استان کم سابقه دارد این گرما و این گرمای حضور شما به این گرما افزوده است، خداوند به شما در این روز مبارک، اجر مضاعف عنایت بفرماید.

برگزاری جشن ولادت امام رضا(ع)درشیروان

شیروان(پانا)- جشن ولادت با سعادت امام رضا(ع) همزمان با سراسر کشور با حضور علاقمندان به آن امام رئوف(ع) در آستان مقدس امام زاده حمزه الرضا(ع) شهرستان شیروان برگزار گردید.

درخشش حافظ کل قرآن کریم خراسان شمالی در جشنواره کشوری طرح قدس

مشهد مقدس(پانا)- حمید رحمتی حافظ کل قرآن کریم خراسان شمالی ( واحد شیروان) در دوازدهمین جشنواره کشوری طرح قدس(قرآن در سما) که در مجتمع فرهنگی آفتاب ولایت مشهد مقدس برگزار گردید رتبه اول کشوری را از آن خود نمود.

درتحقق گفتمان ولایت ازهیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد

شیروان(پانا)- معاون اجرایی سپاه حضرت جوادالائمه(ع)استان خراسان شمالی در سومین جشنواره مالک اشتر که با حضور پاسداران حریم ولایت و بسیجیان سلحشور در محل نمازخانه سپاه ناحیه شیروان برگزار گردید گفت: درتحقق گفتمان ولایت ازهیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد

برگزاری جشن بزرگ دهه کرامت در پارک بانوان شیروان

شیروان(پانا)- به مناسبت ولادت با سعادت بانوی کریمه حضرت فاطمه معصومه(س) و حضرت امام رضا(ع)، جشن بزرگ دهه کرامت با حضور جمع فراوانی از همشهریان عزیز و حجت الاسلام مجید حاجی زاده سرپرست اداره فرهنگی و اجتماعی شهرداری شیروان در محل پارک بانوان این شهر برگزار گردید.

همه عناوین آموزش و پرورش خراسان شمالی