امروز: چهارشنبه 2 بهمن 1398 - 15:05 تبلیغات

لزوم تقویت نقش بازی و آموزش در مدارس ابتدایی

سبزوار (پانا) - معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور، از دو مدرسه استثنایی تربیت و ربابه شرکاء سبزوار بازدید و با دانش آموزان و معلمان این آموزشگاها گفت و گو و بر لزوم تقویت نقش بازی و آموزش در مدارس ابتدایی تاکید کرد.

شوراهای آموزش و پرورش نماد تجلی مشارکت در آموزش و پرورش است

مشهد (پانا)- مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی در گردهمایی سالانه شوراهای آموزش و پرورش و شورای پشتیبانی سوادآموزی استان که با حضور وزیر آموزش و پرورش و استاندار خراسان رضوی در سالن اجتماعات شهید باهنر استانداری برگزار شد شوراهای آموزش و پرورش را نماد تجلی مشارکت در آموزش و پرورش دانست.

سید جواد حسینی: دوره ابتدایی کلید توسعه و بهشت تعلیم و تربیت است

مشهد(پانا)- آئین انعقاد تفاهم نامه سازمان آموزش و پرورش استثنایی و معاونت آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش با حضور سید جواد حسینی معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنائی و رضوان حکیم زاده معاون آموزش ابتدایی وزیر در مشهد مقدس برگزار شد.

ساخت بیش از ۳۵ درصد فضاهای آموزشی و پرورشی خراسان رضوی به همت خیرین،از ابتدای انقلاب اسلامی

مشهد(پانا)- مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی در نشست صمیمانه وزیر آموزش و پرورش با خیرین مدرسه ساز استان گفت: از ابتدای انقلاب اسلامی بیش از ۳۵ درصد فضاهای آموزشی و پرورشی در سطح استان به همت خیرین ساخته شده است.

لزوم مشارکت و هم افزایی تمام دستگاه های اجرایی در جهت شناسایی، کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی

مشهد(پانا)- مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی در آیین افتتاح فاز دوم طرح نماد (نظام مراقبت اجتماعی دانش آموزان) که به میزبانی اداره آموزش و پرورش شهرستان طرقبه و شاندیز برگزار شد بر لزوم مشارکت و هم افزایی تمام دستگاه های اجرایی در جهت شناسایی، کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی تاکید کرد.

ایران بزرگترین کشور مبارزه کننده با مواد مخدر در جهان است

مشهد(پانا)- دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی در آیین استانی افتتاحیه فاز دوم طرح نماد (نظام مراقبت اجتماعی دانش آموزان) که در مرکز آموزشی رفاهی اداره آموزش و پرورش شهرستان طرقبه و شاندیز برگزار شد ایران را بزرگترین کشور مبارزه کننده با مواد مخدر در جهان دانست که در این راه بیش از سه هزار و ۸۰۰ شهید و ۱۲ هزار جانباز تقدیم کرده است.

به کمک ارزیابی برنامه ها می توان اهداف و فرآیندها را اصلاح و از هدر رفت منابع جلوگیری کرد

مشهد(پانا)- مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی در جمع کارشناسان ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش استان گفت: به کمک ارزیابی برنامه ها می توان اهداف و فرآیندها را اصلاح و از هدر رفت منابع جلوگیری کرد.

آیت الله اعرافی: امروز روح حماسی و انقلابی باید در برنامه های ما جاری باشد

مشهد(پانا)- مدیر حوزه های علمیه کشور روح حماسی و انقلابی در همه اقدامات مورد نیاز امروز را مهم برشمرد که وقتی با علم تجلی کند موجب عشق به خلاقیت،‌ پیشرفت و نوآوری می شود که در این سند نیز مورد توجه است.

معلمان اصلی ترین سرمایه آموزش و پرورش هستند

مشهد(پانا)- وزیر آموزش و پرورش در نشست صمیمی با جمعی از فرهنگیان خراسان رضوی که صبح روز شنبه در مشهد برگزار شد اظهار کرد: اقتصادی که پیرامون آموزش و پرورش ما شکل گرفته است، به جای حمایت از نظام تعلیم و تربیت مورد انتظار، از نظام آموزشی صرف حمایت می کند، در شرایط فعلی در خواسته هایمان بر تعلیم و تربیت تمام ساحتی تاکید می کنیم اما نظام سنجش کنکور و واقعیت جامعه این مفاهیم را جدی نمی گیرد و اقتصاد ما هم بر همین خط سوار شده است.

همه عناوین آموزش و پرورش خراسان رضوی