امروز: چهارشنبه 1 خرداد 1398 - 15:45 تبلیغات

معلمین اصلی ترین و کلیدی ترین رکن سند تحول بنیادین

مشهد(پانا) - با حضور مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی، معاونین و مشاورین مدیرکل، مدیرکل دفتر اجتماعی و فرهنگی استانداری خراسان رضوی، روسای ادارات آموزش و پرورش استان و معلمان نمونه سراسر استان، آیین متمرکز تجلیل از معلمان نمونه استان خراسان رضوی در تالار ابن هیثم مشهد برگزار شد.

مدارس خراسان رضوی؛ کانون‌های مهربانی برای کمک به سیل‌زدگان کشور

مشهد (پانا) _ معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش خراسان رضوی از اجرای پویش فرهنگی اجتماعی "هر مدرسه یک کانون مهربانی" به منظور جمع‌آوری کمک‌های دانش‌آموزان، اولیا و فرهنگیان استان به مناطق سیل‌زده خبر داد.

خروج بیش از ۵ هزار و ۲۶۰ معلم از چرخه تعلیم و تربیت خراسان رضوی تا مهر 98

مشهد (پانا) - معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی در اولین جلسه شورای معاونین این سازمان در سال جدید گفت : با طی شدن فرآیند بازنشستگی و اتمام خدمت سربازی بخشی از سرباز معلمان استان در ابتدای مهرماه ۹۸ با کمبود نیروی انسانی مواجه خواهیم شد.

مسابقات قرآن عترت و نماز باعث انس دانش آموز با قرآن و در نهایت آرامش او می شود

مشهد (پانا) - معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش خراسان رضوی در مرحله دوم سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن عترت و نماز دانش آموزان دختر استان این مسابقات را یکی از راه های انس دانش آموز با قرآن دانست.

معرفی نفرات برتر مرحله دوم سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن عترت و نماز دانش آموزان پسر خراسان رضوی + لیست اسامی

شهد (پانا)- مرحله دوم سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن عترت و نماز دانش آموزان پسر خراسان رضوی با حضور مدیر کل و معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان در اردوگاه ثامن الحجج مشهد پایان یافت.

علیرضا مالک اشرفی: آینده دانش آموزی که با قرآن مانوس شود، تضمین است

مشهد (پانا) - معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش خراسان رضوی در افتتاحیه دومین دوره مرحله استانی مسابقات قرآن عترت و نماز دانش آموزان، انس با قرآن را تضمین کننده زندگی دانش آموزان در آینده دانست و گفت: با بررسی های به عمل آمده هیچ دانش آموز قرآنی درگیر آسیب های اجتماعی نیست.

آغاز مرحله استانی مسابقات قرآن عترت و نماز دانش آموزان خراسان رضوی

مشهد (پانا) - اولین دوره مرحله استانی مسابقات قرآن عترت و نماز دانش آموزان خراسان رضوی با حضور دانش آموزان پسر رشته های آوایی گروه یک و کل دانش آموزان پسر منتخب گروه دو استان در اردوگاه فرهنگی و تربیتی ثامن الحجج مشهد آغاز شد.

همه عناوین آموزش و پرورش خراسان رضوی