امروز: یکشنبه 3 شهریور 1398 - 22:56 تبلیغات

مهمترین اولویت آموزش و پرورش استان اجرای با کیفیت پروژه مهر است

مشهد (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی در جلسه شورای آموزش و پرورش استان که با حضور سرپرست وزارت آموزش و پرورش، استاندار خراسان رضوی و تمامی اعضای شورای آموزش و پرورش استان برگزار شد مهمترین اولویت آموزش و پرورش استان را اجرای با کیفیت پروژه مهر دانست.

سید جواد حسینی: در آموزش و پرورش نظام شبکه تصمیم گیری مبتنی بر دانش را راه اندازی خواهیم کرد

مشهد (پانا)- سرپرست وزارت آموزش و پرورش در حاشیه امضاء تفاهم نامه استقلال ستاد همکاری های حوزه علمیه خراسان با وزارت آموزش و پرورش گفت: ما در آموزش و پرورش نظام شبکه تصمیم گیری مبتنی بر دانش را راه اندازی خواهیم کرد تا بتوانیم تصمیمات را به بسته های دانش تبدیل کنیم و آن ها را در نظام تصمیم گیری ورد نماییم تا نتایج بهتری حاصل شود.

هدف گذاری حفظ و تفسیر موضوعی قرآن کریم متناسب با سن و نیاز دانش آموزان در آموزش و پرورش

مشهد (پانا)- سرپرست وزارت آموزش ‌و پرورش در اختتامیه سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان دختر سراسر کشور از هدفگذاری حفظ و تفسیر موضوعی قرآن کریم متناسب با سن و نیاز دانش آموزان و گسترش کمی و کیفی دارالقرآن‌ها در دستگاه تعلیم و تربیت خبر داد.

سند تحول بنیادین میثاق نامه اصلی وزارت آموزش و پرورش است

مشهد (پانا) - با حضور سرپرست وزارت آموزش و پرورش، معاون پرورشی و فرهنگی و نیز معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش، مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی و نیز معاونین این سازمان، اجلاس روسای ادارات آموزش و پرورش استان خراسان رضوی در اردوگاه کشوری شهید رجایی باغرود نیشابور برگزار شد.

دستگاه تعلیم و تربیت فعال ترین و موثرترین نهاد در جهت تحقق نهضت ملی حفظ قرآن کریم است

مشهد(پانا) - آیین افتتاحیه سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان دختر سراسر کشور در بخش آوایی با حضور معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش در تالار قدس حرم مطهر رضوی برگزار شد.

دانش آموزان منتخب قرآنی سفیران شایسته حوزه قرآن، عترت و نماز در جامعه می باشند

مشهد (پانا) - مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش در آیین اختتامیه سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان پسر سراسر کشور در بخش آوایی که در تالار قدس حرم مطهر رضوی برگزار شد دانش آموزان منتخب قرآنی را سفیران شایسته حوزه قرآن، عترت و نماز در جامعه دانست.

لزوم مشارکت و هم افزایی همه دستگاه ها در جهت توسعه و ترویج فرهنگ قرآن، عترت و نماز

مشهد(پانا)- معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش که در آیین افتتاحیه سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان پسر سراسر کشور در بخش آوایی در تالار قدس حرم مطهر رضوی حضور یافته بود مشارکت و هم افزایی همه دستگاه ها در جهت توسعه و ترویج فرهنگ قرآن، عترت و نماز را امری ضروری دانست.

نقش مهم دستگاه تعلیم و تربیت در فرهنگ سازی و گفتمان سازی پدافند غیرعامل

مشهد (پانا)- مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی در جلسه هم اندیشی پدافند غیرعامل که با حضور مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری خراسان رضوی برگزار شد نقش دستگاه تعلیم و تربیت را در فرهنگ سازی و گفتمان سازی پدافند غیرعامل مهم و تاثیرگذار برشمرد.

همه عناوین آموزش و پرورش خراسان رضوی