امروز: شنبه 17 خرداد 1399 - 07:04 تبلیغات

برگزاری مرحله کشوری مسابقات قرآن عترت و نماز دانش آموزان و فرهنگیان به صورت مجازی

مشهد(پانا)- معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: سی‌ و هشتمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش‌آموزان سراسر کشور و پنجمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان سراسر کشور در تابستان امسال به میزبانی مشهد مقدس و به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

تفاهم نامه ساخت سالن همایش اردوگاه ثامن الحجج علیه السلام مشهد منعقد شد

مشهد (پانا)- با حضور قاسمعلی خدابنده، مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی و جاسم حسین پور مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان، تفاهم نامه ساخت یک سالن همایش در اردوگاه ثامن الحجج علیه السلام به امضاء رسید.

روابط عمومی یک فضای کاری و اداری صرف نیست، بلکه تلفیقی از دانش، هنر و توانمندی است

مشهد(پانا)- معاون هماهنگی آموزش و پرورش خراسان رضوی در جلسه ویدئو کنفرانس که به طور مشترک میان کارشناسان روابط عمومی و کارشناسان امور بانوان ادارات آموزش و پرورش استان برگزار شد اعلام کرد روابط عمومی یک فضای کاری و اداری صرف نیست، بلکه تلفیقی از دانش، هنر و توانمندی است.

توزیع 7 هزار و 700 سیم کارت و اینترنت رایگان میان دانش آموزان و معلمان مدارس عشایری خراسان رضوی

مشهد(پانا)- با حضور قاسمعلی خدابنده مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی در دبستان عشایری شکوفه های انقلاب اسلامی روستای اردلوک منطقه رضویه، آیین نمادین افتتاح پروژه توزیع هفت هزار و 700 سیم کارت ایرانسل و اینترنت رایگان میان دانش آموزان، معلمان و راهبران آموزشی مدارس عشایری استان برگزار شد.

پخش تلویزیونی محتوای آموزشی باقیمانده دروس دوره های سواد، انتقال و تحکیم از صداوسیمای مرکز خراسان رضوی

مشهد(پانا)- معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی در جلسه شورای اداری این معاونت از پخش تلویزیونی محتوای آموزشی باقیمانده درس های دوره های سواد، انتقال و تحکیم از صداوسیمای مرکز استان خبر داد.

میدان دادن به جوانان ثمرات خوبی برای نظام تعلیم و تربیت داشته است

مشهد(پانا)- مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی در جلسه ویدئو کنفرانس مشاورین جوان ادارات آموزش و پرورش این استان گفت یکی از مهمترین بخش های نیروی انسانی در آموزش و پرورش؛ نیروهای جوان هستند که با انگیزه و نشاط و علم و آگاهی در عرصه های مختلف حضور دارند.

همه عناوین آموزش و پرورش خراسان رضوی