امروز: شنبه 16 آذر 1398 - 10:34 تبلیغات

دانش آموزان دبیرستان شهیدنواب صفوی درجشن تولددانش آموزشهیدصبور تأکید کردند: تا آخرین نفس راهت را ادامه خواهیم داد ای شهید

بیرجند (پانا) - دانش آموزان بصیر و ولایت مدار دبیرستان شهید نواب صفوی با دعوت از مادر، برادران و خواهر دانش آموزشهید مهدی صبور تولد 53 سالگی دانش آموز شهید دبیرستانشان را در کنار مسئولین استانی و شهرستانی جشن گرفتند و تأکید کردند که تا آخرین نفس راهت را ادامه خواهیم داد ای شهید.

به همت سازمان دانش آموزی خراسان جنوبی صورت گرفت: برگزاری ۲۱مین مانور سراسری زلزله و ایمنی

بیرجند (پانا) - بیست و یکمین مانور سراسری زلزله و ایمنی به همت سازمان دانش آموزی خراسان جنوبی و دستگاه های عملیاتی  همزمان با ۶ آذرماه با شعار (مدرسه ایمن جامعه تاب آور ) بصورت نمادین در آموزشگاه شهید مطهری معصومیه بیرجند برگزار شد .

در یادواره 15 شهید دبیرستان شهیدچمران بیرجند مطرح شد: وصیت نامه ی شهدا چراغ راه ما در اداره امور

بیرجند (پانا)ـ مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: اگر بخشی از زمان خود را در طول روز به مطالعه وصیت نامه شهدا اختصاص دهیم متوجه خواسته ها و انتظارات شهدا از خود می شویم چرا که وصیت نامه ی شهدا چراغ راه ما در اداره امور زندگی فردی و اجتماعی است.

مدیر دبیرستان نمونه کاشی نیلوفر: سال های تحصیل وخدمت سرشار از بهترین خاطره هاست

بیرجند (پانا) - مدیر دبیرستان نمونه کاشی نیلوفر گفت:سال های تحصیل وخدمت سرشار از خاطره است ،بعضی از این خاطره ها آنقدر خوب وخوشند که وقتی به یاد آنها می افتی لبخند برلبانت می نشیند واشک شوق در چشمانت حلقه می زند.

ساماندهی ۲۴ هزار دانش آموز در سازمان دانش آموزی خراسان جنوبی در ۷۰۰ مدرسه

بیرجند(پانا) - فعالیت‌های رسمی سازمان دانش‌آموزی خراسان جنوبی در سال تحصیلی جاری با حضور مدیر کل آموزش و پرورش و شورای معاونان آموزش و پرورش خراسان جنوبی ،تعدادی از مدیران دستگاه هاس اجرایی ، نماینده ویژه مدیر کل دفتر امور اجتماعی استانداری خراسان جنوبی و هم چنین جمعی از دانش آموزان عضو سازمان دانش آموزی و مربیان و فعالان در این سازمان برگزار شد .

بالندگی و شکوفائی انقلاب به چشم دشمنان ناخوشایند آمده

بیرجند(پانا) - مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی با صدور پیامی از حضور فرهنگیان و دانش آموزان در تجمع حمایت از بیانات مقام معظم رهبری تشکر کرد و گفت: بالندگی و شکوفائی انقلاب، به چشم دشمنان این مرز و بوم ناخوشایند آمده، به دنبال آن هستند تا با سوءاستفاده از هر فرصتی، خشم خود از اقتدار ملت قهرمان ایران رابا ضربه‌هایی از جنس بلوا و آشوب بر پیکره‌ی کشور عزیزمان خالی کرده و رؤیای براندازی این نظام را در افکار پوسیده شان دنبال کنند.

درگذشت یک دانش‌آموزدر اثر سانحه رانندگی

بیرجند (پانا) ـ مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: ظهر روز گذشته و در حادثه تلخ رانندگی گلی دیگر از گل های معطر بهارستان علم و ادب در شهر قهستان از توابع شهرستان درمیان پرپر شد.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی: حجاب و عفاف نماد و پرچم زن و دخترمسلمان است

بیرجند(پانا) ـ مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: با بیان اینکه حجاب تحقیر نیست، بلکه سرافرازی است، گفت: امروز برخی تلاش می‌کنند که بدحجابی به عنوان مدرنیزه، سرمایه اجتماعی و شخصیت تلقی شود حال آنکه فاخرترین و زیباترین حالت برای زنان وقار و حجاب است.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی:مردم این ملت هیچگاه نباید از حق خودشان در برابر استکبارستیزان بگذرند

بیرجند (پانا) ـ مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی با بیان اینکه ما با ملت ها هیچ مشکلی نداریم افزود:ما با هیچ ملتی مشکل نداریم بلکه مشکل اصلی ما با اندیشه های استکبارستیزی ملت هاست.

همه عناوین آموزش و پرورش خراسان جنوبی