امروز: جمعه 27 مهر 1397 - 19:01 تبلیغات

کمک یک میلیاردی انجمن‌ها به امر تعلیم و تربیت

بیرجند(پانا) - مدیر کل آموزش و پررش خراسان جنوبی گفت: در سال گذشته خانواده ها و اعضای انجمن های اولیا و مربیان مدارس استان قریب یک میلیارد تومان برای ارتقای شاخص های تعلیم تربیت کمک کردند.

برادر عزیز از ولایت دست بر نداری

بیرجند (پانا) - معلم شهید محمود عبداللهی در وصیت نام خود آورده است: واما تو ای علی جان! ( خطاب به برادر کوچک تر) امیدم به توست توباید به خوبی درس بخوانی و راهم را ادامه دهی و به من قول بدهی هیچ گاه ودر هیچ شرایطی دست از دفاع از ولایت فقیه برنداری.

پشتیبانی از ولایت فقیه پیام خون شهیدان است

بیرجند(پانا) ـ دانش آموز شهید سید محمد حسن نوربخش در وصیت نامه خود آورده است: رسالتت را که پیام خون شهیدان است یعنی پشتیبانی از ولایت فقیه تا آخرین خون رگهایت در حفظ آن بکوش.

اجرای طرح وارنیش فلوراید در مدارس خراسان جنوبی

بیرجند(پانا) ـ  رئیس گروه سلامت دهان و دندان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بیرجند بااشاره به اجرای این طرح درمدارس گفت : وارنیش فلوراید از 25 تا 75 درصد ، مقاومت دندان را نسبت به پوسیدگی افزایش می دهد و امروز برای ارتقای سلامت در بسیاری از کشورهای جهان استفاده می شود.

ایران به اذعان قدرت‌های جهان کانون امنیت است

بیرجند(پانا) ـ عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه ایران هرآنچه قدرت در منطقه وجود دارد در اختیار دارد، عنوان کرد: همه قدرت ها امروز بیان می کنند ایران کانون امنیت است و این امنیت مثال زدنی است.

شرکت 4هزار نفر در اجلاسیه 435 شهید دانش آموز و فرهنگی

بیرجند(پانا) ـ مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: اجلاسیه شهدای دانش آموز و فرهنگی استان خراسان جنوبی بحول قوه الهی فردا 22 مهر ماه ساعت 9 صبح در محل حسینیه جماران بیرجند با حضور 4هزار نفر از دانش آموزان، فرهنگیان، خانواده معظم شهدا، ایثارگران و مسئولین کشوری و استانی برگزار می شود.

تعلیم و تربیت مقدس ترین رسالت فرهنگیان استان است

بیرجند(پانا) ـ فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: تعلیم و تربیت نسلی مومن و متعهد در انقلاب اسلامی سخت ترین و در عین حال مقدس ترین کارها است که بر دوش فرهنگیان مومن، متعهد و انقلابی خراسان جنوبی گذاشته شده است.

همه عناوین آموزش و پرورش خراسان جنوبی