امروز: دوشنبه 26 آذر 1397 - 06:12 تبلیغات

ضرورت احداث 84 کلاس درس در شهرستان درمیان

درمیان (پانا) ـ مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: احداث 84 کلاس درس و توسعه فضای آموزشی و خوابگاهی مدارس پروین اعتصامی، 22 بهمن و هنرستان محمود فقیهی شهر اسدیه ضروری است.

کانکس ها از فقر فضای آموزشی در نهبندان حکایت می کند

بیرجند (پانا) ـ نماینده مردم سربیشه و نهبندان در مجلس شورای اسلامی گفت: شهرستان نهبندان یکی از چهار شهرستان مرزی استان به شمار می رود و کانکس های موجود در برخی مدارس نوار مرز حاکی از فقر فضای آموزشی است.

برنامه خانه و مدرسه ضامن تحکیم ارتباطات در خانواده

بیرجند(پانا) ـ مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جوبی گفت: یکی از عوامل بروز ناهنجاری های اجتماعی، گسست عاطفی در خانواده ها است و برنامه خانه و مدرسه تضمین کننده تحکیم ارتباطات بین اعضای خانواده، به ویژه والدین با فرزندان است.

المپیادهای ورزشی توانمندی های دانش آموزان استان را در سطح ملی به نمایش می گذارد

بیرجند(پانا) ـ رئیس اداره تربیت بدنی آموزش و پرورش خراسان جنوبی درخصوص برگزاری المپیادهای درون مدرسه ای گفت:هدف برگزاری المپیادهای درومدرسه ای ایجاد شورونشاط ؛ استعداد یابی و گسترش فرهنگ ورزش در جامعه وتوشعه ی سواد حرکتی دانش آموزان است .

اعزام 115 مشاور مذهبی به مدارس استان

بیرجند(پانا) ـ مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: از ابتدای سال تحصیلی جاری تا کنون 115 مشاور مذهبی به دبیرستان های دوره اول و دوم استان اعزام شده اند.

معلولان فرشته هایی با محدودیت جسمی

بیرجند(پانا) ـ رئیس سازمان دانش آموزی خراسان جنوبی گفت : معلولان فرشتگان آسمانی هستند که قطعه ای از وجود پاک و مهربانشان در نزد خدای بزرگ به امانت مانده است و آنها با معلولیت های که دارند ولی همچنان با امید به آینده می نگرند.

نماینده مردم شهرستان های طبس، فردوس،سرایان و بشرویه: پیگیری مسائل مربوط به آموزش و پرورش تا حصول به نتیجه هستیم

بیرجند(پانا) - نماینده مردم شهرستان‌های طبس، فردوس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی گفت: آموزش و پرورش و حل مشکلات ان باید مسئله اول کشور و استان باشد و نمایندگان استان برای تحقق این مهم و تبدیل این دغدغه به قانون تمام تلاش خود را به کار بسته اند.

نخستین جشنواره ساخت عروسک های نمدی در خوسف

بیرجند(پانا) ـ مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: در راستای ارتقای سطح مهارتی دانش آموزان دختر نخستین جشنواره ساخت عروسک های نمدی در مدارس متوسطه اول شهرستان خوسف برگزار شد.

همه عناوین آموزش و پرورش خراسان جنوبی