امروز: دوشنبه 12 خرداد 1399 - 08:16 تبلیغات

پیش ثبت نام یک هزار دانش آموز در مدارس شاهد

بیرجند(پانا)- مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: از آغاز فرایند پیش ثبت نام در مدارس ابتدایی شاهد استان از اول خراد ماه، تا کنون یک هزار و 15 دانش آموز پایه ی اول، برای تحصیل در این مدارس عملیات پیش ثبت نام را انجام داده اند.

توزیع 600 بسته غذایی در رزمایش کمک مومنانه شهرستان طبس

بیرجند(پانا)- مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی اعلام کرد 600 بسته غذایی به ارزش 120 میلیون تومان با مشارکت دانش آموزان، فرهنگیان و حوزه های خواهران و برادران بسیج دانش آموزی و فرهنگی طبس در دو مرحله بین دانش آموزان نیازمند این شهرستان توزیع شد.

رونمایی از موشن گرافی دفاع مقدس

بیرجند(پانا)- مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت در سالروز حماسه فتح خرمشهر از مجموعه موشن گرافی عملیات های بیت المقدس، والجر 8، والفجر 9 ، خیبر و کربلای 2 رونمایی شد.

«مقاومت» فصل مشترک حماسه آزادی قدس و فتح خرمشهر

بیرجند(پانا)- مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی عنوان کرد روز جهانی قدس و سالروز آزادسازی خرمشهر، مناسبت‌هایی دربرگیرنده پیام نورانی مقاومت تا نیل به پیروزی نهایی بر دشمنان هستند از این رو می توان گفت «مقاومت» فصل مشترک حماسه آزادی قدس و فتح خرمشهر است.

پیام تبریک مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی به مناسبت سالروز فتح خرمشهر

بیرجند(پانا)- مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی، با صدورپیامی، سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر را به خانواده معزز شهدا،ایثارگران،جانبازان،آزادگان و مردم شریف، بصیر و خداجو به ویژه فرهنگیان و دانش آموزان خراسان جنوبی تبریک گفت.

ارسال2300 دست تجهیزات آموزشی، اداری و ورزشی به مدارس خراسان جنوبی

بیرجند(پانا)- با مشارکت استانداری، آموزش و پرورش و اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی 2 هزار و 300 عدد از تجهیزات اداری، آموزشی، کمک آموزشی و ورزشی به ارزش بیش از 3 میلیارد و 70 میلیون تومان با اولویت مدارس شبانه روزی، به مدارس و ادارات آموزش و پرورش استان ارسال شد.

همه عناوین آموزش و پرورش خراسان جنوبی