امروز: سه شنبه 29 مرداد 1398 - 23:07 تبلیغات

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی:آزادگان فرهنگی الگوی دانش آموزان استان

بیرجند(پانا)-مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: معلمین آزاده چونان پرستوهای عاشقی هستند که با استقامت و پایداری مثال زدنی خود در دوران اسارت به الگویی ماندگار برای دانش آموزان جوان استان تبدیل شدند.

بی سوادی در مناطق محروم ریشه کن می شود

بیرجند(پانا) ـ با انعقاد تفاهم نامه بین آموزش و پرورش و تبلیغات اسلامی از امکانات و ظرفیت‌های معنوی خراسان جنوبی برای مبارزه با بی سوادی بیشتر استفاده می‌شود.

استاندار خراسان جنوبی : بسیج شدن دستگاه ها برای رفع مشکل بی سوادی

بیرجند(پانا) ـ استاندار خراسان جنوبی گفت: برای کاهش بیسوادی در خراسان جنوبی به ویژه در مناطق محروم کم برخوردار و عشایری لازم است همه دستگاه ها جهت رفع مشکلات بسیج شوند تا شاهد جهشی در راستای سوادآموزی باشیم.

بر اساس سند تحول بنیادین ؛ همه ما باید مبلغ اسلام و تربیت اسلامی باشیم

بیرجند(پانا) ـ-مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی با بیان این که از 6 ساحت سند تحول 5 ساحت آن در خصوص مباحث مبانی اعتقادی، تربیتی پرورشی و فرهنگی است، گفت: همه ما به عنوان پرچمدار تعلیم و تربیت باید مبلغ اسلام ناب و تربیت اسلامی باشیم.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی خبر داد : انعقاد تفاهم نامه با تبلیغات اسلامی در راستای مبارزه بابی سوادی

بیرجند(پانا)-مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: در راستای عمل به آموزه های دین مبین اسلام و لبیک به فرمان مقام عظمای ولایت بر تلاش همگانی برای مبارزه با بی سوادی تفاهم نامه همکاری مشترک بین آموزش و پرورش و اداره ی کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی امضا شد.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی :کسب 4رتبه اول کشور توسط فرهنگیان استان

بیرجند(پانا)-مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی بااعلام این خبرافزود: دبیران آموزش و پرورش استان موفق به کسب 3 رتبه اول کشور در محورهای مختلف سومین دوره جشنواره ی نوآوری در فرایند آموزش و یاد گیری شدند.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان : کسب رتبه 10 کنکور حاکی از تلاش مستمر وعلاقه شما به دانش است

بیرجند(پانا) ـ مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: کسب رتبه 10کنکور در گروه آزمایشی علوم تجربی توسط شما حاکی از تلاش مستمر، هوش بالا و علاقه وافر شما به کسب علم و معرفت است که با برخورداری از معلمین مجرب و دلسوز و خانواده ای مومن و متعهد محقق شد.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی مطرح کرد : نقش مؤثر خبرنگاران پانا در آگاهی بخشی و افزایش دانش اجتماعی جامعه

بیرجند(پانا) ـ مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: خبرنگاران جوان پانا، نقش موثری در تقویت هویت ملی، اعتقادی، آگاهی بخشی و افزایش دانش اجتماعی جامعه به ویژه دانش آموزان استان دارند.

همه عناوین آموزش و پرورش خراسان جنوبی