امروز: دوشنبه 29 بهمن 1397 - 09:39 تبلیغات

مدیر جدید آموزش و پرورش بیرجند معرفی شد

بیرجند(پانا) ـ «محمدحسین یکه خانی» با حضور فرماندار بیرجند و مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی به عنوان مدیر آموزش و پرورش شهرستان بیرجند معرفی و از خدمات «محمدرضا ضیائی» مدیر پیشین این اداره قدردانی شد.

خراسان جنوبی از شور و شعور غیور مردان فرهنگی به خود بالید

بیرجند(پانا)-مدیر کل آموزش و خراسان جنوبی گفت: امروز بار دیگر جامعه فرهنگی استان و غیور مردان کوچک دانش آموز با حضور باشکوه در راهپیمایی یوم ا.. 22 بهمن دوشادوش سایر اقشار جامعه حماسه ای دیگر از جنس وحدت و بصیرت خلق کردند.

مدیر سازمان دانش آموزی خراسان جنوبی :شرکت یک هزار دانش آموز عضو تشکل ها در همایش یاوران انقلاب

بیرجند(پانا) - مدیر سازمان دانش آموزی خراسان جنوبی از شرکت یک هزار دانش آموز پسر عضو تشکل های دانش آموزی در همایش بزرگ یاوران انقلاب همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی باشعار 40سال پیشتازی خبرداد.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی : استمرار و استحکام درخت انقلاب مرهون خون شهدا است

بیرجند(پانا) ـ مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: تناور شدن، استمرار و استحکام درخت انقلاب مرهون خون شهدایی است که از جان، مال، خانواده و آسایش خویش برای اسلام، امام و انقلاب گذشتند.

پشتیبانی از ولایت فقیه رمز جاوادنگی و اقتدار انقلاب

بیرجند( پانا)- مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی خطاب به دانش آموزان عضو تشکل های دانش آموزی استان گفت: پشتیبان ولایت فقیه باشید چرا که این پشتیبانی و حمایت از ولایت مطلقه فقیه موجب ثبات، رمز اقتدار و جاودانگی انقلاب اسلامی ملت ایران است.

تجلیل مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی از دانش آموزان روستای عمروئی

بیرجند( پانا)- مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی در راستای ترویج و اشاعه فرهنگ اصیل اسلامی ایرانی و پاسداشت آیین های سنتی مردم خراسان جنوبی از دانش آموزان و فرهنگیان برگزار کننده جشنواره خاوران شناسی روستای عمروئی از توابع شهرستان سرایان تجلیل کرد.

معاون پرورشی آموزش و پرورش خراسان جنوبی:شرکت 200 مشاور استان در کارگاه درمان آسیب های اجتماعی

بیرجند( پانا) ـ معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش خراسان جنوبی باعلام این خبرافزود: قریب 200 مشاور استان طی سه روز آموزش های لازم در خصوص پیشگیری و درمان آسیبهای اجتماعی را دریافت نمودند .

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی: اعزام دختران حافظ قرآن کریم به مشهد مقدس

بیرجند( پانا) - مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: به منظور ترویج و اشاعه فرهنگ قرآنی در زندگی فردی و اجتماعی دانش آموزان و نیز تشویق دانش آموزان حافظ قرآن دانش آموزان دختر حافظ قرآن کریم به مشهد مقدس اعزام شدند.

رئیس سازمان دانش آموزی خراسان جنوبی: مشارکت یک هزار دانش آموز پسر در همایش یاوران انقلاب

بیرجند(پانا) ـ رئیس سازمان دانش آموزی خراسان جنوبی باعلام این خبرافزود: همایش بزرگ یاوران انقلاب با حضور بیش از 1000 دانش آموز پسرپیشتاز و عضو سازمان دانش آموزی همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی باشعار 40سال پیشتازی روزسه شنبه در پنجمین روز از دهه مبارک فجر برگزار می شود.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی: شهدای مدافع حرم از رویش های ارزشمند انقلابند

بیرجند(پانا)ـ مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی بااعلام این خبرافزود: انقلاب اسلامی ایران پس از گذشت 4 دهه از عمر با برکت خود، در دوره های مختلف شاهد رویش های متعددی در عرصه های مختلف بوده است که شهدای مدافع حریم یکی از رویش های ارزشمند انقلاب به شمار می روند.

ارائه طرح تشویقی برای ماندگاری معلم در مناطق کمتر توسعه یافته

بیرجند(پانا) - مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی با اشاره به مشکلات آموزش و پرورش در مناطق کمتر توسعه یافته به ویژه نیروی انسانی افزود: باید با ایجاد انگیزه و فراهم نمودن شرایط مناسب از جمله ساخت خانه¬های معلم و ایجاد امکانات رفاهی زمینه ماندگاری معلم را در منطقه فراهم کرد.

همه عناوین آموزش و پرورش خراسان جنوبی