امروز: یکشنبه 30 دی 1397 - 20:39 تبلیغات

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران : مسابقات ورزشی موجب تزریق شور و نشاط بردانش آموزان است

تهران (پانا) - نشست هم اندیشی و تبیین فعالیتها و برنامه های حوزه معاونت تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران درمهمانسرای فرهنگیان شهرری برگزار گردید.

برگزاری گردهمایی مجازی سرگروههای استانی درس عربی

تهران ( پانا) - گردهمایی کشوری سرگروههای استانی درس عربی زبان قرآن دوره دوم متوسطه سراسر کشور به میزبانی دبیرخانه راهبری کشوری درس عربی مستقر در اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزار شد.

بازدید معاون تربیت‌بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران تهران از شهرری

شهرری (پانا) - معاون تربیت‌بدنی و سلامت اداره کل آموزش وپرورش شهرستانهای استان تهران به همراه رئیس اداره تربیت‌بدنی اداره کل  از اماکن و فضاهای ورزشی آموزش و پرورش ناحیه یک شهر ری  بازدید کردند.

مدیر آموزش و پرورش شهریار : داشتن هوای پاک در جامعه امروز به یک دغدغه جدی تبدیل شده است

شهریار (پانا) - مراسم گرامیداشت روز هوای پاک با حضور معاون سیاسی، انتظامی فرمانداری ، مدیر آموزش و پرورش و رئیس اداره محیط زیست در دبستان ایران شهر اندیشه شهرستان شهریار برگزار شد .

محمد صیدلو: کمبود نیروی انسانی متخصص از جمله مشکلات جدی شهرستان های استان تهران است

تهران (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت : کسب رتبه های برترکشوری در زمینه شوراهای آموزش و پرورش در این استان نشان از تلاش و دغدغه مسئولان در حوزه آموزش و پرورش است .

معاونت تربیت‌بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای تهران: توانمندسازی معلمان در دستورکار معاونت تربیت بدنی استان است

شهرری(پانا)- صبحمعاون تربیت‌بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای در بازدید از دوره مربیگری فوتسال سطح یک ایران که به همت تربیت‌بدنی آموزش و پرورش ناحیه یک شهرری در محل این اداره برگزارشد بر برگزاری این دوره‌ها برای معلمان در راستای توانمندسازی و دانش‌افزایی آنان تاکید کرد.

مجتبی زینی‌وند: اگر آینده‌ای پویا می‌خواهیم باید به آموزش و پرورش به صورت ویژه توجه شود

تهران (پانا) - معاون وزیر و رییس سازمان مدارس و مراکز غیر دولتی و توسعه مشارکت های مردمی وزارت آموزش و پرورش تاکید کرد برای رسیدن به آینده‌ای پویا و تحقق اهداف سند تحول، آموزش و پرورش نیازمند توجه ویژه است.

همه عناوین آموزش و پرورش شهرستانهای تهران