امروز: یکشنبه 30 دی 1397 - 20:39 تبلیغات

رئیس محیط زیست استان تهران: دانش آموزان سفیر محیط زیست هستند

تهران (پانا) - رئیس اداره محیط‌ زیست استان تهران با بیان اینکه دانش‌آموزان به عنوان سفیر محیط‌ زیست در خانواده‌ها هستند، گفت اگر نسل‌های آینده را نسلی مسئولیت‌پذیر درخصوص محیط زیست پرورش ندهیم، ممکن است از بسیاری از کیفیت‌های محیط زیست کاسته شود.

ارتقای کیفی هدایت تحصیلی

تهران (پانا) - درّی به تبیین اهداف عملیاتی و راهکارهای موثر در ارتقای کیفی هدایت تحصیلی ، طرح آسیب های شناسایی شده در روند فرآیند هدایت تحصیلی سال گذشته و تبادل تجربه با معاونان مناطق پرداخت .

220برنامه درمناطق آموزش و پرورش تهران برگزارمی شود

تهران (پانا) - معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: به مناسبت دهه فجر خدمات رایگان روان شناسی در کلینیک مرکزی توحید از 17 دی تا 22 بهمن طی روزهای یکشنبه و چهارشنبه به مراجعه کنندگان ارائه می شود.

دواری: باید از کتاب محوری به سمت برنامه محوری حرکت کنیم

تهران (پانا) - معاون آموزش ابتدایی ادراه کل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: تحول در نظام تعلیم و تربیت را در گرو تحول دو محور مدیریتی و محتوایی دانست که رویکرد تحول گرا در مدیریت با مدرسه محوری و تحول محتوایی با صیانت از برنامه درسی ملی امکان پذیر خواهد بود.

همایش "علوم آزمایش و تجربه" توسط معاونت های آموزش ابتدایی قطب 5 شهر تهران

تهران (پانا) - مدیرکل دفتر تالیف کتب درسی وزارت آموزش و پرورش گفت : آموزش علوم در دنیا به عنوان بخشی از آموزش عمومی شهروندان مورد توافق همگانی ست که می توان به وسیله آن مهارت تفکر را در دانش آموزان تقویت کرد.

رئیس جامعه خیرین مدرسه‌ساز کشور: دانش آموزان با نیاز ویژه باید مورد توجه ویژه خیرین باشند

تهران (پانا) - رئیس جامعه خیرین مدرسه‌ساز کشور گفت به زودی همایشی در آموزش و پرورش استثنایی برگزار می‌شود و امیدوار است که از طریق آن بخشی از دغدغه‌های دانش آموزان با نیازهای ویژه مرتفع شود.

افتتاح مرکز آموزشی ، فرهنگی رازی

تهران (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران ، با بیان اینکه بحران آسیب های اجتماعی را باید بشناسیم و بررسی کنیم و سپس آنها را مدیریت کنیم وباید فضای شاد ونشاطی را برای دانش آموزان داشته باشیم در ادامه مدیرکل شهرتهران اظهار داشت: هنرمدیراین است که گزارش های مالی را به اولیا محترم بدهد و اولیا و مدرسه با هم هماهنگ و همراه باشند.

بازدید سرزده مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران ، از اداره آموزش و پرورش منطقه8

تهران (پانا) - مهمترین هدف از این بازدید را نظر سنجی و افکار سنجی در ارتباط با کیفیت فعالیت های آموزشی و پرورشی منطقه دانسته و با طرح سوال هایی ازقبیل وضعیت تراکم دانش آموزان در مدارس منطقه ، رضایت مندی دانش آموزان از روند هدایت تحصیلی، برنامه های آموزش و پرورش در ارتباط با پیشگیری از آسیب های اجتماعی و میزان رضایت مندی همکاران از برنامه های آموزشی و پرورشی عنوان نمود .

اهدای گل توسط دانش آموزان دبستان دخترانه شهید سید کاظم موسوی به بخش پرستاری بیمارستان میلاد

تهران (پانا) - دانش آموزان تشکیلاتی دبستان دخترانه شهید سید کاظم موسوی به مناسبت میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار از بخش پرستاری بیمارستان میلاد بازدید و با اهدای گل و پذیرایی از پرسنل پرستاری بیمارستان، این روز را به پرستاران زحمتکش تبریک گفتند.

برگزاری طرح ملی حفظ قرآن کریم با حضور 3000 نفر از همکاران فرهنگی شهرتهران

تهران (پانا) - معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهر تهران گفت: طرح حفظ جزء ۳۰ قرآن کریم از ابتدای سال تحصیلی در مدارس شهرتهران آغاز شده در سه مرحله از سوره ناس تا زلزال، از طارق تا بینه و از نباء تا بروج است و تاکنون مرحله اول این طرح در بسیاری از مدارس با موفقیت اجرا شده است.

عبدالرضا فولادوند،فضاهای پرورشی مهمترین زیرساخت های تحقق سند تحول بنیادین برای تقویت ساحت های تربیتی شش گانه هستند

تهران (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش شهرتهران گفت: فضاهای پرورشی مهمترین زیرساخت های تحقق سند تحول بنیادین برای تقویت ساحت های تربیتی شش گانه هستند. این مراکز می توانند بخش عظیمی ازاهداف مورد نظر آموزش و پرورش در شرایط فعلی را به عمل نزدیک تر کنند.

همه عناوین آموزش و پرورش تهران