امروز: یکشنبه 28 مهر 1398 - 12:21 تبلیغات

آیین تجلیل از مربیان و عوامل اجرایی اعزامی از البرز به اردوی ملی تشکل پیشتازان برگزار شد

کرج (پانا) - طی مراسمی از مجموعه فعالیت ها و تلاش های مربیان و عوامل اجرایی فعال در آماده سازی و اعزام دانش آموزان پیشتاز البرزی به نهمین دوره اردوی ملی تشکل پیشتازان تقدیر بعمل آمد.

پیام مدیرکل آموزش‌ و پرورش البرز به مناسبت فرارسیدن هفته بزرگداشت پیوند اولیا و مربیان

کرج (پانا) -مدیر کل آموزش و پرورش البرز ضمن صدور پیامی فرارسیدن هفته بزرگداشت پیوند اولیا و مربیان را گرامیداشت و یکی از اولویت های آموزش و پرورش استان را تدوین نظام مشارکت والدین در مدارس با توجه به رویکرد مدرسه محوری عنوان کرد.

مدیر کل آموزش و پرورش البرز : کیفیت محوری یکی از ارکان اصلی نظام تعلیم و تربیت است

کرج (پانا) - مدیر کل آموزش و پرورش استان البرز با بیان اینکه مدیر مدرسه علیرغم محدودیت ها، سرمایه و ظرفیت های زیادی در اختیار دارد،کیفیت محوری را یکی از ارکان اصلی نظام تعلیم و تربیت دانست.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش البرز : ۸۲ درصد از فرهنگیان استان در صندوق ذخیره عضویت دارند

کرج (پانا) - معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش البرز با اشاره عضویت ۸۲ درصد از فرهنگیان استان در صندوق ذخیره ،از اعتماد بالای فرهنگیان البرز به این صندوق خبر داد.

ماموریت اصلی سازمان دانش آموزی تربیت اجتماعی و توانمند سازی دانش آموزان است

کرج (پانا) - رئیس سازمان دانش آموزی استان البرز با بیان اینکه تربیت دانش آموزان در تراز جمهوری اسلامی از مهمترین اهداف نظام تعلیم و تربیت است،ماموریت اصلی سازمان دانش آموزی را تربیت اجتماعی و توانمند سازی دانش‌آموزان دانست.

مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز : هفته جهانی فضا فرصتی طلایی برای ارتقاء دانش فضایی دانش آموزان است

کرج (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز هفته جهانی فضا را فرصتی طلایی برای ارتقاء دانش فضایی دانش آموزان دانست،و در راستای این امر اقدامات موثری در جهت افزایش علم فضایی دانش آموزان در سطح مدارس استان صورت گرفته است.

مدیر سازمان دانش آموزی البرز : انضباط‌ مالی و عملیاتی شدن اهداف و ماموریت ها، اولویت اصلی فعالیت های سازمان دانش آموزی البرز در سال تحصیلی جاری است

کرج (پانا) - مدیر سازمان دانش آموزی استان البرز تربیت اجتماعی و اعتلای شخصیت دانش آموزان را از هدف اصلی سازمان دانش آموزی برشمرد و انضباط‌ مالی و عملیاتی شدن اهداف و ماموریت ها را اولویت اصلی فعالیت های سازمان دانش آموزی البرز در سال تحصیلی جاری دانست.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش البرز: تقویت روحیه استکبار ستیزی یکی از ارزش های اندیشه انقلاب اسلامی است

کرج (پانا) - معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان با بیان اینکه 13 آبان نماد تقویت روحیه استکبار ستیزی ایران است ،در جهت تقویت روحیه استکبار ستیزی دانش آموزان و حفظ ارزش های والای گفتمان و اندیشه انقلاب اسلامی را از طریق برگزاری با شکوه مراسم راهپیمایی در این روز عنوان کرد.

امنیت مهمترین مولفه هر کشوردرجهت توسعه یافتگی است

کرج (پانا) - مدیر کل آموزش و پرورش استان البرز مهم ترین مولفه هر کشور را امنیت آن دانست که به لطف الهی و تلاش نیروهای انتظامی و امنیتی این مهم در ایران اسلامی حاکم است ، که در این راستا از زحمات شبانه روزی طلایه داران نیروی انتظامی به مناسبت هفته نیروی انتظامی در دبیرستان شهید سلطانی ناحیه 4 شهرستان کرج تقدیر شد.

کارگاه آموزشی ، توجیهی مراقبین سلامت مدارس آموزش و پرورش ناحیه سه کرج برگزار شد

کرج (پانا) - اولین کارگاه آموزشی ، توجیهی مراقبین سلامت مدارس آموزش و پرورش ناحیه سه کرج با حضور رضا طارمی‌،رئیس اداره سلامت آموزش و پرورش البرز و هادی خان‌محمدی،سرپرست معاونت پرورشی و تربیت بدنی آموزش وپرورش ناحیه سه کرج و با حضور همکاران مراقب سلامت مدارس این ناحیه برگزار شد.

برنامه قرآن آموزی کلاس اولی ها در آموزش و پرورش البرز آغاز شد

کرج (پانا) - رئیس آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان البرز با اشاره به اینکه از صدر اسلام تا کنون در میان مسلمانان ، توانایی خواندن و فهمیدن پیام آیه های قرآنی از مهم ترین ارکان تعلیم و تربیت بوده است،از آغاز برنامه قرآن آموزی کلاس اولی ها درآموزش و پرورش البرز خبر داد.

همه عناوین آموزش و پرورش البرز