امروز: یکشنبه 5 خرداد 1398 - 15:51 تبلیغات

آموزش صحیح خانواده ها بهترین راه محافظت از نسل‌های آینده در برابر آسیب‌های اجتماعی است

کرج (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز با اشاره به اینکه نظام تعلیم وتربیت قدم‌های مثبتی در پیشگیری از آسیب های اجتماعی برداشته است ،آموزش صحیح خانواده ها را بهترین راه محافظت از نسل‌های آینده در برابر آسیب‌های اجتماعی دانست.

مدیر کل آموزش و پرورش استان البرز؛ تصویب قوانین جدید برای درآمدزایی پایدار آموزش و پرورش تاثیر گذار است

کرج (پانا) - مدیر کل آموزش و پرورش استان البرز دیوان محاسبات را به عنوان عالی ترین نهاد نظارت مالی بر بخش عمومی کشور اثرگذار دانست و خواستار اصلاح و تصویب قوانین جدید در جهت در آمدزایی پایدار آموزش و پرورش شد.

مدرسه محوری روشی مناسب برای هویت دادن به مدارس است

کرج (پانا) - مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک کرج با اشاره به اینکه اجرای طرح مدرسه محوری روشی مناسب برای هویت دادن به مدارس است،اجرای این طرح را باعث افزودن اختیارات مدیران مدارس، مشارکت بین خانواده، مربیان و سایر کارکنان آموزشی و تمرکز زدایی دانست.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان نظرآباد معارفه شد

کرج (پانا) - مراسم تکریم و معارفه مدیر آموزش و پرورش شهرستان نظرآباد با حضور مدیر کل آموزش و پرورش البرز و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی و در محل سالن همایش آموزش و پرورش شهرستان نظرآباد برگزار شد و مسعود مهران نیا به عنوان مدیر جدید آموزش و پرورش شهرستان نظرآباد منصوب شد.

غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان از مهم ترین ارکان نظام تعلیم و تربیت است

کرج (پانا) - مدیر آموزش و پرورش ناحیه 4 کرج با اشاره به اهمیت غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان خواستار انجام برنامه ریزی صحیح، اصولی و هدفمند در جهت شکوفایی استعدادهای دانش آموزان در این فرصت مغتنم شد.

نگرش سازنده مدیران مدارس باعث رشد و شکوفایی هر چه بیشتر آموزش و پرورش می گردد

کرج (پانا) - مدیر کل آموزش و پرورش استان البرز با تاکید بر اینکه نگرش سازنده مدیران مدارس باعث رشد و شکوفایی هر چه بیشتر آموزش و پرورش در کشور می گردد، تغییرات اساسی در مدارس را وابسته به تایید توانایی ها و شکوفایی استعدادهای افراد یک مجموعه توسط مدیران دانست.

جلسه استانی کارگروه ساماندهی و نظارت بر تهیه و توزیع لباس فرم دانش آموزان برگزار شد

کرج (پانا) –- با هدف نظارت و ساماندهی مراکز تولید و توزیع لباس فرم دانش آموزان نخستین جلسه استانی کارگروه ساماندهی و نظارت بر تهیه و توزیع لباس فرم دانش آموزان با حضور نمایندگانی از سازمان های صنعت ،معدن و تجارت ،تعزیرات حکومتی ،اتحادیه اصناف و پوشاک استان البرز به میزبانی اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار گردید.

مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز : مهمترین استراتژی آموزش و پرورش در بخش مدیریتی و ساختاری، مدرسه محوری است

کرج (پانا) - مدیر کل آموزش و پرورش استان البرز مدرسه محوری را مهمترین استراتژی آموزش و پرورش در بخش مدیریتی و ساختاری دانست و برپیاده سازی و اجرای نظام راهبردی مدرسه محوری در استان البرز تاکید کرد.

مدیر کل آموزش و پرورش استان البرز: تجهیز مدارس کم برخوردار یکی از اولویت های اصلی آموزش و پرورش البرز است

کرج (پانا) - مدیر کل آموزش و پرورش استان البرز با تاکید بر توجه ویژه آموزش و پرورش به تجهیز مدارس کم برخوردار ، از اعزام کاروان اقلام و تجهیزات آموزشی و اداری به ارزش 10 میلیارد ریال برای مدارس واقع در مناطق کم تر توسعه یافته خبر داد.

همه عناوین آموزش و پرورش البرز