امروز: شنبه 26 مرداد 1398 - 15:16 تبلیغات

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش البرز : خبرنگاران معلمان جامعه هستند

کرج (پانا) - معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش البرز فضای خبرگزاری پانا را بستر مناسبی برای رشد و ارتقای آموزش مهارت های اجتماعی به ویژه ارتباطات اجتماعی و شکوفایی خلاقیت های فردی در میان دانش آموزان دانست.

با راه اندازی مترو هشتگرد نیاز به فضاهای جدید آموزشی در شهرستان ساوجبلاغ بیش از پیش احساس می شود

کرج (پانا) - مدیر کل آموزش و پرورش استان البرز با اشاره راه اندازی مترو هشتگرد در آینده ای نزدیک و افزایش جمعیت این شهر،کمبود سرانه فضای آموزشی را از دغددغه های اصلی آموزش و پرورش البرز عنوان کرد.

مدیر کل آموزش و پرورش البرز: سند تحول بنیادین و رویکرد مدرسه محوری را با عزمی راسخ اجرا خواهیم کرد

کرج (پانا) - مدیر کل آموزش و پرورش استان البرز با تاکید بر اینکه مفاد سند تحول بنیادین و رویکرد مدرسه محوری را با عزمی راسخ پیگیری و اجرا خواهیم کرد،خواستار استفاده از تمامی ظرفیت های موجود کشور در جهت رشد و بالندگی آینده سازان ایران اسلامی شد.

دانش آموزان پیشتاز دختر استان البرز به اردوی ملی اعزام شدند

کرج (پانا) – مدیر سازمان دانش آموزی استان البرز برگزاری اردوهای تشکیلاتی را در راستای دستیابی به اهداف و ماموریت های سازمان دانش آموزی دانست که منجر به افزایش توامندی دانش آموزان و ارتقای دانش های مهارتی و تربیتی آنان می گردد.

مدیرکل انجمن اولیا و مربیان: خانواده حق دارد بر عملکرد مدرسه نظارت کند

کرج (پانا) - مدیرکل انجمن اولیا و مربیان وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه خانواده حق دارد در فرآیند تعلیم و تربیت فرزند خود مشارکت داشته باشد و بر عملکرد مدرسه نظارت کند، دستیابی به اهداف والای نظام تعلیم و تربیت را منوط به ارتباط موثر و سازنده خانواده با مدرسه دانست.

مدیرکل آموزش و پرورش البرز: مشکلات مدارس سمپاد به صورت ویژه در شورای معاونین استان بررسی می شود

کرج (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش البرز با اشاره به نقش و جایگاه ممتاز نخبگان در رشد و تعالی جامعه، از بررسی مشکلات مدارس سمپاد به صورت ویژه در شورای معاونین آموزش و پرورش استان خبر داد.

البرز در مسابقات فرهنگی هنری ، ۲۰ رتبه برتر کشور را کسب کرد

کرج (پانا) - معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان البرزبا بیان اینکه در سی و هفتمین مسابقات فرهنگی و هنری،دانش آموزان البرزی موفق به کسب 20 رتبه برترکشوری شدند،هدف از برگزاری این مسابقات را رویکرد مهارت آموزی و تقویت روحیه مشارکت جویی در دانش آموزان دانست .

دانش آموزان استثنایی البرز در ۱۰ پایگاه تابستانه مهارت می آموزند

کرج (پانا) - رئیس آموزش و پرورش استثنایی البرزبا اشاره به هدف دائر کردن پایگاه ها که ایجادشور و نشاط و شناسایی استعدادهای دانش‌آموزان استثنایی در این استان دانست ازفعالیت ۱۰ پایگاه تابستانه مهارت آموزی برای دانش آموزان البرزی خبر داد.

همه عناوین آموزش و پرورش البرز