امروز: شنبه 14 تیر 1399 - 03:23 تبلیغات

تکریم ارباب رجوع و رضایت مندی مردم ملاک ما برای ارزیابی عملکرد مدیران است

کرج (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز با اشاره به اینکه یکی از مهم ترین محورهای کاری ما در پروژه مهر ساماندهی نیروی انسانی است،تکریم ارباب رجوع و رضایت‌مندی مردم را ملاک ارزیابی عملکرد مدیران دانست.

گردهمایی مجازی شکوفایی و خلاقیت در البرز کلید خورد

کرج (پانا) - معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش البرز اعلام کردکه سومین گردهمایی شکوفایی و خلاقیت سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی دانش آموزان کشور امروز شنبه به صورت مجازی در این استان کلید خورد.

اجرای تمامی طرح های امور زنان آموزش و پرورش البرز در راستای اهداف سند تحول بنیادین

کرج (پانا) - مسئول امور بانوان آموزش و پرورش البرز از اجرای طرح های وزارتی و استانی در حوزه امور زنان بر اساس برنامه اجرایی سند تحول بنیادین (برنامه ششم توسعه) در مدارس استان البرز خبر داد.

بازگشایی مدارس البرز با رعایت فاصله گذاری اجتماعی

کرج (پانا) - معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش البرز با بیان اینکه اقلام بهداشتی و ضد عفونی به میزان لازم تا پایان سال تحصیلی توسط استان و مناطق آموزش و پرورش تهیه شده و دراختیار مدارس قرار داده شده است از بازگشایی مدارس استان البرز با رعایت فاصله گذاری اجتماعی از ۲۷ اردیبهشت خبر داد.

مانور بازگشایی مدارس در البرز برگزار می شود

کرج (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز با بیان اینکه تمامی پیش بینی ها و اقدامات بهداشتی لازم به منظور اجرای پروتکل های بهداشتی در مدارس انجام خواهد شد از برگزاری "مانور بازگشایی مدارس" در همه مناطق و مدارس این استان خبر داد.

همه عناوین آموزش و پرورش البرز