امروز: چهارشنبه 1 آبان 1398 - 13:49 تبلیغات

جلسه آسیب شناسی لباس فرم مدارس برگزار شد

اصفهان (پانا) - جلسه آسیب شناسی لباس فرم مدارس با حضور معاون فرهنگی و پرورشی آموزش و پرورش اصفهان، مدیر سازمان دانش آموزی استان، نمایندگان تعزیرات،صنعت،معدن و تجارت، اتحادیه پوشاک و خیاطان،امر به معروف و نهی از منکر، اصناف برگزار شد.

45 هزار دانش آموز کاشانی در انتخابات شوراهای دانش آموزی شرکت کردند

کاشان (پانا) - رییس سازمان دانش آموزی مدیریت آموزش و پرورش کاشان گفت: تربیت سیاسی و اجتماعی دانش آموزان، یکی از ساحت های شش گانه سند تحول بنیادین آموزش و پرورش است و شوراهای دانش آموزی فرصتی برای تمرین مسوولیت پذیری، همزیستی مسالمت آمیز،صبر و نقد مودبانه است.

دیدار معاون وزیر و مسئولین آموزش و پرورش استان با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان

اصفهان (پانا) - معاون وزیر و رئیس سازمان مدارس غیردولتی و مشارکت های مردمی وزارت آموزش و پرورش با همراهی مدیرکل امور شوراهای منطقه ای ؛ و مدیرکل آموزش و پرورش استان به اتفاق معاونین و مشاورین خود با آیت الله طباطبایی نژاد نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان دیدار و گفتگو کردند.

نشست مدیریت دانشگاه فرهنگیان اصفهان و مدیرکل ورزش و جوانان استان

اصفهان(پانا)-به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش شهرام عروف زاد، مدیریت امور پردیس های دانشگاه فرهنگیان اصفهان در معیت مسئولین دانشگاه با محمد سلطان حسینی، مدیر کل ورزش و جوانان استان دیدار و گفت و گو کردند.

معاون سوادآموزی آموزش و پرورش اصفهان: همدلی،همکاری و مشارکت دستگاهها و ارگان‌ها جهت ریشه کن شدن بیسوادی لازم است

اصفهان (پانا) - شورای پشتیبانی سوادآموزی شهرستان اصفهان با حضور فرماندار شهرستان و معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان به میزبانی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه 3 اصفهان تشکیل جلسه داد.

جلسه هماهنگی برگزاری یکصدمین سال تاسیس آموزش و پرورش اصفهان با محوریت فعالیت های سواد آموزی

اصفهان (پانا) - به مناسبت یکصدمین سال تاسیس آموزش و پرورش استان اصفهان با محوریت فعالیت های سواد آموزی و با حضور مدیران کل ؛ معاونین سابق و پیشکسوتان؛ فرهیختگان و همچنین کارشناسان معاونت سواد آموزی آموزش و پرورش استان اصفهان جلسه هماهنگی و تمهید مقدمات برگزار گردید .

حذف آموزش زبان انگلیسی، بی توجهی به فلسفه آموزش و پرورش تطبیقی است

کاشان (پانا) - رییس انجمن آموزش و پرورش تطبیقی ایران گفت: در کمال تعجب و تاسف شاهد ارائه پیشنهادی هستیم که نشان از عدم توجه به فلسفه وجودی علم آموزش و پرورش تطبیقی و درس آموزی از تجارب بشری برای پرهیز از حرکت قهقرائی و تکرار تلخ تاریخ دارد.

دانشجویان شمال استان اصفهان به مرکز فرهنگیان آران وبیدگل منتقل می شوند

کاشان (پانا) - عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: دانشجویان شاغل به تحصیل در دانشگاه فرهنگیان واحدهای استان اصفهان که ساکن شهرستانهای کاشان و آران و بیدگل هستند برای ادامه تحصیل به مرکز آران و بیدگل منتقل می شوند.

همه عناوین آموزش و پرورش اصفهان