امروز: یکشنبه 29 دی 1398 - 11:39 تبلیغات

پیام مشترک فرماندار و مدیرآموزش و پرورش فلاورجان بمناسبت گرامیداشت هفته شوراهای آموزش و پرورش

فلاورجان (پانا) - علی ساعدی فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش و قربانعلی کاظمی مدیرآموزش و پرورش شهرستان فلاورجان به مناسبت هفته شورای های آموزش و پرورش طی پیامی این هفته را به تمامی فرهنگیان ارجمند، مدیران سخت کوش، دانش آموزان عزیز و اولیای آنان و همچنین به اعضای پرتلاش و گرانقدر شورای آموزش و پرورش شهرستان فلاورجان تبریک گفتند.

اگر تصمیم سازی که یک فرایند طولانی مدت و کارشناسی شده است به درستی اتفاق بیفتد، تصمیم گیری ها دقیق و اصولی خواهد بود.

شاهین شهر(پانا) - محمد اسماعیل زاده در نهمین جلسه شورای آموزش و پرورش شاهین شهر ضمن عرض تسلیت بمناسبت شهادت سردار سلیمانی و جمعی از هموطنان در حادثه هواپیمای مسافربری و مراسم تشییع در کرمان گفت: شوراهای آموزش و پرورش به مثابه پارلمان تعلیم تربیت منطقه، نقش خود را در سیاست گذاری, راهبری، هدایت و حمایت از برنامه آموزش و پرورش ایفا می کنند .

سردار سلیمانی، الگوی ایثار و مقاومت

اصفهان (پانا) - مدیر سازمان دانش آموزی اصفهان در جمع همکاران خود با اشاره به رشادت های سردار شهید قاسم سلیمانی گفت: تمام ما آرامش خود را مدیون شهدا هستیم.

وزیر آموزش و پرورش به کاشان سفر می کند

کاشان (پانا) - مدیر آموزش و پرورش کاشان از سفر وزیر آموزش و پرورش با هدف بهره برداری از چهار واحد آموزشی، آغاز عملیات ساخت دو مجتمع آموزشی و دیدار با فرهنگیان این شهرستان خبر داد.

تفاهم نامه همکاری دانشگاه فرهنگیان اصفهان و حوزه علمیه خواهران امضا شد

اصفهان(پانا) - تفاهم نامه همکاری بین مدیریت حوزه علمیه خواهران استان اصفهان و دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان با حضور حجت الاسلام غلامرضا بهرامی مدیر حوزه علمیه خواهران استان اصفهان و شهرام عروف زاد مدیریت امور پردیس های دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان به امضا رسید.

همه عناوین آموزش و پرورش اصفهان