امروز: چهارشنبه 20 آذر 1398 - 02:13 تبلیغات

برگزاری کارگاه مهارت های زندگی برای کارکنان اداره کل آموزش و پرورش اردبیل

اردبیل (پانا) - کارگاه مهارت های زندگی با موضوع ارتباط در خانواده و فرزند پروری به مدت 8 ساعت (دو روز) برای کارکنان اداره کل آموزش و پرورش اردبیل در سالن اجتماعات کانون فرهنگی و تربیتی عصمت ناحیه یک برگزار شد.

برگزاری جلسه مشورتی و هم‌اندیشی توسعه برنامه‌های فرهنگی و هنری با هدف ارتقاء فعالیت‌های نمایش و سرود در مدارس

اردبیل (پانا) - جلسه مشورتی و هم‌اندیشی توسعه برنامه‌های فرهنگی و هنری اردبیل با هدف ارتقاء کمی و کیفی فعالیت گروه‌های نمایش و سرود با حضور مدیران منتخب مدارس نواحی یک و دو اردبیل در سالن اجتماعات اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار شد.

جذب 88 درصد از نوآموزان اردبیلی در دوره پیش دبستانی

اردبیل (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش اردبیل با بیان اینکه تا کنون 18 هزارو 568 نوآموز در سیستم سناد ثبت نام شده است، گفت: با جذب 88 درصد از نوآموزان، استان اردبیل در این حوزه رتبه 6 کشوری را به خود اختصاص داده است.

آموزش در بستر تربیت شکل می گیرد

اردبیل (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش اردبیل در کارگاه توانمندسازی معاونین پرورشی و تربیت بدنی مناطق و نواحی استان با بیان اینکه آموزش در بستر تربیت شکل می گیرد، تقدم تربیت بر آموزش را مورد تاکید قرار داد و از معاونین مناطق و نواحی خواست نهایت تلاش خود را بر تربیت نسل سالم در تراز انقلاب اسلامی بکار گیرند.

مسابقات فرهنگی و هنری بر اساس ساحت زیبا شناختی و هنری سند تحول بنیادین در مدارس برگزار می گردد

اردبیل (پانا) - مدیر کل آموزش و پرورش اردبیل گفت: مسابقات فرهنگی و هنری همه ساله بر اساس ساحت های شش گانه سند تحول بنیادین و با هدف کشف و پرورش استعداد های هنری دانش آموزان در سطح مدارس این استان برگزار می گردد.

همه عناوین آموزش و پرورش اردبیل