امروز: شنبه 27 مهر 1398 - 00:46 تبلیغات

بازدید بازرسان سازمان دانش‌آموزی اردبیل از تولیدی‌های لباس فرم دانش آموزان وبوفه‌های مدارس

اردبیل (پانا) - بازرسان سازمان دانش‌آموزی اردبیل برای بررسی برخی شکایات واصله از اولیا ،از تولیدی های لباس فرم دانش آموزان وبوفه های مدارس نواحی یک و۲ این استان بازدید بعمل آوردند.

گرایش رتبه های برتر کنکور به معلمی نقطه امیدی برای آینده آموزش و پرورش است

اردبیل (پانا) - معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: در سال تحصیلی جدید تعداد رتبه های برتر کنکور که رشته های دانشگاه فرهنگیان را انتخاب کرده اند ، بیشتر شده که این موضوع نقطه امیدی برای آینده آموزش و پرورش است.

افتتاح مدرسه خیری سه‌‌کلاسه در روستای ایران آباد شهرستان پارس آباد

اردبیل (پانا) - مدرسه خیری سه‌کلاسه روستای ایران‌آباد شهرستان پارس‌آباد به همت خیر مدرسه‌ساز مالک جعفرزاده مقدم و با مشارکت اداره کل نوسازی مدارس به بهره برداری رسید. در این مراسم مدیرکل آموزش و پرورش ، مدیرکل نوسیازی و تجهیز مدارس استان اردبیل و فرماندار پارس‌آباد حضور داشتند.

تحویل 16 باب نمازخانه مدارس به آموزش و پرورش اردبیل

اردبیل (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش اردبیل با اشاره به تصویب شورای آموزش و پرروش استان در راستای احداث 110 باب نمازخانه در مدارس استان، گفت: در این خصوص 46 باب نمازخانه در حال احداث می باشد که از این تعداد 16 باب در سال تحصیلی جدید تحول آموزش و پرورش داده شده است.

دیدار مدیرکل آموزش و پرورش اردبیل با خانواده معظم شهدا

اردبیل (پانا) - بمناسبت هفته دفاع مقدس و آغاز بهار تعلیم و تربیت مدیرکل آموزش و پرورش اردبیل در معیت معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس (ع ) استان با حضور در منزل شهیدان بهفر (پدر و پسر)، ابراهیم پور و رضایی با خانواده های آنان دیدار و گفتگو کردند.

بازدید کارکنان اداره کل آموزش و پرورش اردبیل از نمایشگاه هفته دفاع مقدس

اردبیل (پانا) - به مناسبت هفته دفاع مقدس و به جهت یادآوری رشادت ها، حماسه ها و تجدید خاطرات، 8 سال دفاع مقدس، کارکنان اداره کل آموزش و پرورش استان از نمایشگاهی که به همین مناسبت در مجموعه فرهنگی و تفریحی شورابیل اردبیل برپا شده است، بازدید بعمل آوردند.

همه عناوین آموزش و پرورش اردبیل