امروز: سه شنبه 29 مرداد 1398 - 14:16 تبلیغات

صاحبان روحیه جهادی، دفاع کنندگان از عزت کشور هستند

اردبیل (پانا) - رئیس دانشگاه فرهنگیان اردبیل در جمع دانشجویان جهادگر با بیان اینکه کار های جهادی مقدمه ای برای پاسداری از عزت، استقلال و آزادگی کشور است، گفت: صاحبان روحیه جهادی در واقع دفاع کنندگان از عزت کشور هستند.

پایگاه‌های تابستانی فرصتی برای شکوفایی استعدادهای دانش‌آموزان است

اردبیل (پانا) - معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش اردبیل گفت: اساسی‌ترین هدف از برنامه‌ریزی اوقات فراغت دانش‌‌آموزان به منظور رشد و پرورش استعدادهای گوناگون و بالقوه دانش‌آموزان است که باید مربیان نیز به این امر اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.

اولیای دانش‌آموزان از پرداخت هرگونه وجه اضافی هنگام تهیه لباس فرم مدارس خودداری کنند

اردبیل (پانا) - مدیر سازمان دانش‌آموزی اردبیل از اولیاء دانش‌آموزان درخواست کرد لباس فرم مدارس را با قیمت مصوب این سازمان تهیه کنند و از پرداخت هرگونه وجه اضافی به تولیدکنندگان برای تهیه لباس فرم فرزندشان خودداری کنند.

افتتاح مدرسه سه کلاسه روستای عموقین دراردبیل

اردبیل (پانا) - مدرسه سه کلاسه روستای عموقین با حضور خیر مدرسه ساز رویا هراتیان ، قرآن نویس رییس مجمع خیرین مدرسه ساز استان ، مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک اردبیل و معاون نوسازی مدارس افتتاح شد.

راه یابی24 نفر از دانش آموزان اردبیلی به مرحله کشوری سی و هفتمین دوره ی مسابقات فرهنگی هنری

اردبیل (پانا) - معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش وپرورش اردبیل گفت: به همت همکاران تلاشگر در مدارس، نواحی و مناطق استان در عرصه فرهنگی هنری،24 نفر از دانش آموزان دوره ی دوم متوسطه استان اردبیل موفق شدند به مرحله کشوری سی و هفتمین دوره ی مسابقات فرهنگی هنری راه یابند.

همه عناوین آموزش و پرورش اردبیل