امروز: شنبه 29 تیر 1398 - 09:47 تبلیغات

خروجی جشنواره تولید محتوای الکترونیکی باید در سطح مدرسه نمود داشته باشد

ارومیه (پانا)- معاون پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش استان گفت: بهره برداری از مواد و رسانه های یادگیری الکترونیکی در مدرسه هدف نهایی جشنواره تولید محتوای الکترونیکی می باشد.

رتبه دوم کشور در جشنواره مهارت های هنری در رشته عکاسی و جواهر سازی به آذربایجان غربی رسید

ارومیه (پانا)- معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: هنرجویان آذربایجان غربی در شاخه کاردانش در مرحله نهایی کشوری سیزدهمین دوره جشنواره مهارت‌های هنری موفق به کسب رتبه دوم کشور شدند.

افتتاح مدرسه خیرساز در روستای مرزی دلزی سلماس

ارومیه (پانا) - با حضور نماینده مردم سلماس در مجلس، فرماندهان، مسئولین استانی و شهرستانی و مدیر آموزش و پرورش سلماس مدرسه خیری 6 کلاسه فردوس برین به مناسبت دهه کرامت در روستای مرزی دلزی این شهرستان به بهره‌برداری رسید .

رقابتهای ورزشی وسیله ای برای تحکیم مبانی اخلاقی و منش پهلوانی است

ارومیه (پانا)- سرپرست معاونت تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی در بازدید از اردوی آماده سازی تیم والیبال دانش آموزان پسر استان گفت: رقابتهای ورزشی وسیله ای برای تحکیم مبانی اخلاقی و منش پهلوانی است.

هدف برنامه های غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان، آموزش مهارتهای زندگی است

ارومیه (پانا)- سرپرست اداره آموزش و پرورش شهرستان نقده گفت: غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان در ایام تابستان بهترین فرصت برای آموزش مهارتهای زندگی و یک راهکار اساسی در پیشگیری از آسیبهای اجتماعی است.

حجاب و عفاف ضامن سلامتی جامعه است

ارومیه (پانا)- مدیر آموزش و پرورش خوی گفت: حجاب و عفاف ضامن سلامتی جامعه و زمینه ای برای تربیت فرزندان انقلابی در تراز فرهنگ ایرانی و اسلامی است.

نباید از تاثیر تشویق بر مسایل تربیتی غفلت کرد

ارومیه (پانا)- معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: تشویق اثرات بسیار مهمی بر مسایل تربیتی دارد و نباید از اثرات آن در زمینه موضوعات حجاب و عفاف غفلت شود.

راه برون رفت از معضل بی سوادی ، برخورداری از همت ملی و مدیریت جهادی است.

جلسه« جذب و نگهداری اولیاء بی سواد دانش آموزان مدارس شهرستان پلدشت با حضور معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش استان ، به منظور بررسی آسیب ها و راهکارهای سوادآموزی اولیاء دانش آموزان در سالن اجتماعات این مدیریت برگزار شد.

همه عناوین آموزش و پرورش آذربایجان غربی