امروز: یکشنبه 11 خرداد 1399 - 03:01 تبلیغات

اولویت نخست آموزش و پرورش، سلامت دانش آموزان است

ارومیه (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی با بیان اینکه اولویت نخست آموزش و پرورش، سلامت دانش آموزان است؛ عنوان کرد امیدواریم با تلاش معلمان، عوامل مدرسه و کارشناسان امور بهداشتی، امتحانات نهائی پایه دوازدهم در محیطی امن و با رعایت پروتکل های بهداشتی به نحو احسن برگزار شود.

رعایت پروتکل های بهداشتی در فرآیند برگزاری امتحانات نهائی اولویت آموزش و پرورش است

ارومیه (پانا) - معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی اعلام کرد همکاری با کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی استان و رعایت پروتکل های بهداشتی در فرآیند برگزاری امتحانات نهائی در دستور کار قرار دارد.

پیام مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی به مناسبت روز جهانی قدس

ارومیه (پانا) - مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی با صدور پیامی به مناسبت روز جهانی قدس گفت: جامعه بزرگ فرهنگیان همگام با ملت بزرگ ایران و همه آزادگان جهان با سرلوحه قرار دادن فرمایشات رهبر معظم، آرمان فلسطین را عهد ناگسستنی دانسته و یک صدا آزادی فلسطین عزیز را خواستار خواهند بود.

اولین مرحله رزمایش همدلی و کمک مومنانه در مدارس استان آذربایجان غربی برگزار شد

ارومیه(پانا) - معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی، از جمع آوری بیش از 6 میلیارد و 600 میلیون ریال کمک نقدی و غیرنقدی در اولین مرحله رزمایش همدلی و کمک مومنانه در مدارس استان خبر داد.

مشارکت آموزگاران آذربایجان غربی در طرح نقد و ارزشیابی درس فارسی دوره اول ابتدایی

ارومیه (پانا) - معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش آذربایجان غربی، از مشارکت آموزگاران استان آذربایجان غربی در طرح نقد و ارزشیابی درس فارسی سه سال اول ابتدایی خبر داد.

آئین سی و ششمین یادواره مقام شامخ‌ معلم در سیلوانا برگزار شد

ارومیه (پانا ) _آئین سی و ششمین یادواره مقام شامخ معلم و تجلیل از معلمان منتخب منطقه سیلوانا با حضور مسئولین محلی و فرهنگیان منتخب ، با فاصله گذاری اجتماعی و رعایت پروتکل های بهداشتی در محل سالن کنفرانس بخشداری سیلوانا برگزار شد.

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربى با اهداى لوحى از رییس سازمان دانش آموزى استان تقدیر کرد

ارومیه (پانا) - حسین عباس زاده رییس سازمان دانش آموزى آذربایجان غربی و مسول کانون بسیج فرهنگیان حضرت ولیعصر (عج) بابت فعالیت هاى این مجموعه با اهداى لوح تقدیرى از سوى مدیرکل آموزش و پرورش استان مورد تقدیر قرار گرفت.

همه عناوین آموزش و پرورش آذربایجان غربی