فراگیری موج انتخابات در شهرستان فیروزکوه


خبرگزاری پانا: با نزدیك شدن به انتخابات 24 خرداد روز به روز بر گرمی و شور و حال تبلیغات نامزدهای انتخاباتی افزوده می شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پانا، بازار ستادهای انتخاباتی نامزدها و كار تبلیغاتی آنها در حال رونق گرفتن است و بنرهای بزرگ تبلیغاتی در مقابل ستاد ها نصب شده و بروشور و تراكت ها در رنگ های مختلف در میان مردم توزیع می شود.
در كنار این اقدامات تبلیغی دید و بازدید های معتمدان و سران طوایف طرفدار هر یك از نامزدها برای جلب اعتماد و كسب آرای بیشتر مردمی بصورت جدی ادامه دارد.
گفتنی است با تصمیم کمیته تبلیغات و اطلاع‏رسانی شهرستان فیروزکوه، 17 نقطه مناسب برای انجام تبلیغات کاندیداها جانمایی و مشخص شده بود.

فعالیت انتخاباتی کاندیداها هشت روز قبل از اخذ آرا آغاز می شود و 24 ساعت پیش از آن خاتمه می یابد.
تمام اطلاعات لازم انتخاباتی نظیر قوانین و مقررات، نحوه تبلیغات، مسیر حرکت شعب اخذ رأی و آخرین اخبار انتخاباتی شهرستان در سایت “www.24khoordad.com” موجود است.

همچنین براساس آخرین سرشماری صورت گرفته نفوس و مسکن سال 90، جمعیت شهر فیروزکوه از مرز 20 هزار نفر گذشته که بر این اساس، تعداد اعضای شورای اسلامی این شهر از پنج نفر به هفت نفر افزایش یافته است.

این گزارش حاکی است؛ به دلیل ابطال انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در منطقه از سوی شورای نگهبان، حوزه انتخابیه فیروزکوه علاوه بر انتخابات ریاست جمهوری و شوراها، برگزار کننده انتخابات میان‏دوره‏ای نهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز هست.

 

منتشر شده
کدخبر:92630منبع:تاریخ انتشار:۱۳۹۲ هفدهم خردادلینک خبر: http://www.www.pana.ir/Pages/News-92630.aspx