با حضور وزیر ورزش و جوانان صورت گرفت:
تقدیر از موسسه بیت الزهرا(سلام الله علیها) شهرستان طبس


خبرگزاری پانا:در مراسم اختتامیه جشنواره ملی اتفاق 2 با لوح یادبود و تندیس جشنواره از از موسسه مردم نهاد بیت الزهرا(سلام الله علیها) شهرستان طبس تقدیر شد.

 به گزارش خبرگزاری پانا؛ در این مراسم  از جواد رحمانی ؛ مدیر عامل موسسه بیت الزهراء (سلام الله علیها) طبس به عنوان منتخب استانی جشنواره ملی اتفاق 2 با لوح یادبود و تندیس جشنواره تقدیر شد.

هچنین موسسه بیت الزهرا(سلام الله علیها) در نمایشگاه دستاوردهای سمن های غیر دولتی که در مجموعه ورزشی انقلاب تهران برگزار گردیده بود حضور یافت. در طول برگزاری نمایشگاه ، وزیر ورزش و جوانان و معاون امور جوانان آن وزارتخانه ، مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد و جمعی دیگر از مسئولین حوزه جوانان نیز از غرفه موسسه بازدید نمودند. مدیرعامل موسسه مردم نهاد بیت الزهرا (س) طبس که بعنوان نماینده استان یزد در نمایشگاه حضور داشت ، از فعالیتها و دستاوردهای این موسسه خبر داد .

شایان ذکر است موسسه بیت الزهرا (سلام الله علیها) شهرستان طبس از سال 1378 فعالیت خود را در حوزه های مذهبی، فرهنگی، آموزشی و اجتماعی آغاز کرده و از برجسته ترین فعالیتهای این تشکل مردم نهاد می توان به برگزاری جلسات هفتگی دعا در شبهای جمعه ، برگزاری مراسم دهه اول فاطمیه ، جشن میلاد امام زمان ، برگزاری دوره های آموزشی اوقات فراغت و.. اشاره کرد .

 

منتشر شده
کدخبر:64948منبع:تاریخ انتشار:۱۳۹۱ بيست و سوم اسفندلینک خبر: http://www.www.pana.ir/Pages/News-64948.aspx