اخبار لحظه به لحظه حادثه آتش سوزی روستای ˝شین آباد˝ در خبرگزاری پانا/
عیادت از معلم فداکار نجات دهنده دانش آموزان/ تشریح ابعاد حادثه در نشست رسانه ای امروز


خبرگزاری پانا: تیم اعزامی وزیر آموزش و پرورش به محل حادثه روستای ˝شین آباد˝ امروز از معلم فداکاری که در هنگام آتش سوزی به کمک دانش آموزان رفته بود، عیادت کرد.

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پانا، تیم اعزامی وزیر آموزش و پرورش برای بررسی حادثه آتش سوزی در مدرسه انقلاب اسلامی روستای "شین آباد" امروز از "آقای خضری" معلم فرهنگی که به کمک حادثه دیدگان رفته بود، عیادت کرد.


"آقای خضری" معلم مدرسه انقلاب اسلامی است که در زمان وقوع حادثه آتش سوزی به کمک دانش آموزان گرفتار در این آتش رفته بود که پس از ترخیص از بیمارستان به منزل خود در روستای "جلدیه" منتقل شد.


در همین راستا مرتضی رییسی معاون عمرانی وزیر و رییس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، قاسم مستقیم مدیر کل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش و احمد حاج کریم مدیر کل حراست وزارت آموزش و پرورش از این معلم فداکار دیدن کردند.


همچنین قرار است امروز پنجشنبه  راس ساعت 16 مرتضی رییسی معاون عمرانی وزیر و رییس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور با حضور در باشگاه فرهنگیان شهرستان ارومیه در میان اصحاب رسانه به تشریح حادثه آتش سوزی مدرسه انقلاب اسلامی روستای "شین آباد" بپردازد.


پس از این نشست رسانه ای تیم اعزامی وزیر آموزش و پرورش به محل حادثه آتش سوزی، به بیمارستان تبریز رفته تا از نزدیک از 6 دانش آموز دارای جراحت بیشتر عیادت کرده و از روند رسیدگی به بهبودی آنها اطلاعاتی را جویا شوند.


همچنین صبح امروز تیم اعزامی وزیر آموزش و پرورش با حضور در روستای "شین آباد" از مدرسه حادثه دیده و تنی چند از دانش آموزان و خانواده های آنها دیدن و با آنها ابراز همدردی کردند.
 

منتشر شده
کدخبر:27547منبع:تاریخ انتشار:۱۳۹۱ شانزدهم آذرلینک خبر: http://www.www.pana.ir/Pages/News-27547.aspx