صفـحه اصــلی| ۱۳۹۴ چهارشنبه ۴ آذر - ١٢/٢/١٤٣٧ - Wednesday, November 25, 2015
گروه های خبری

  عناوین کل اخبار

 آموزش و پرورش

 اقتصادی

 اجتماعی

 سیاسی

 فرهنگی و هنری

 ورزشی

 آموزش روزنامه نگاری

 فضای مجازی

 تصاویر

 فیلم و صوت

سایـــر خدمات
آرشیو خبرفرهنگی و هنریتجسمی و موسیقی کد مطلب: 82922     
/اختصاصی پانا/

آلبوم ˝دینگامارو˝ لیان منتشر می شود

خبرگزاری پانا: آلبوم موسیقی دینگامارو توسط گروه موسیقی لیان با کمک انتشارات ترانه شرقی منتشر می شود.
۱۳۹۲ شنبه ۲۱ ارديبهشت ساعت 09:43
خبرگزاری پانا+

به گزارش خبرنگار فرهنگی پانا، آلبوم جدید گروه لیان با نام "دینگومارو" به زودی با کمک شركت ترانه شرقی وارد بازار موسیقی می شود.

 

بر اساس این گزارش؛ محسن شریفیان سرپرست گروه لیان از انتشار این آلبوم موسیقیایی در آینده ای نزدیک خبر داد؛ قرار است این آلبوم با صدای آگا صفوی خوانده و در آن قطعاتی محلی استان بوشهر معرفی می شود.

گروه لیان آخرین اجرای خود را در جشنواره موسیقی خلیج فارس به روی صحنه برده است و مورد استقبال مخاطبان موسیقی قرار گرفت.

محسن شریفیان درباره اتفاقات جدید کنسرت های گروه لیان گفت: اگر دچار محدودیت نباشیم به كارمان ادامه می‌دهیم، همانطور كه طی این 20 سال كار كردیم. اما به رغم همه این محدودیت‌ها جا دارد از سرپرست دفتر موسیقی آقای پاشایی و همچنین از حمایت‌های دكتر حمید شاه آبادی، معاون هنری وزیر ارشاد، تشكر كنم؛ ایشان نه تنها از موسیقی ما، بلكه از موسیقی بومی‌ ایران حمایت كردند.

یادآور می شود؛ گروه موسیقی «مروارید لیان» بوشهر یكی از گروه‌هایی است كه طی چند سال اخیر محبوبیت بالایی در بین علاقه‌مندان به موسیقی نواحی درسراسر ایران كسب كرده و حتی آوازه اش به آن سوی مرزهای كشور هم رسیده است. این گروه كه در سال 1372 به همت محسن شریفیان، خواننده، نوازنده، آهنگساز و پژوهشگر موسیقی تشكیل شد تا كنون 9 آلبوم به بازار موسیقی عرضه كرده و كنسرت‌های متعددی در داخل و خارج كشور اجرا كرده است.نظر شما

نام :
پست الکترونیکی :
نظر شما :  
کد امنیتی: