صفـحه اصــلی| ۱۳۹۴ سه شنبه ۱۵ ارديبهشت - ١٦/٧/١٤٣٦ - Tuesday, May 05, 2015
گروه های خبری

  عناوین کل اخبار

 آموزش و پرورش

 اقتصادی

 اجتماعی

 سیاسی

 فرهنگی و هنری

 ورزشی

 آموزش روزنامه نگاری

 فضای مجازی

 تصاویر

 فیلم و صوت

سایـــر خدمات
آرشیو خبردفاتر نمایندگی داخلیهمدان کد مطلب: 82567     
نماینده مردم همدان، فامنین و قهاوند در مجلس:

ورودی های شهر همدان وضعیت خوبی ندارد

خبرگزاری پانا: نماینده مردم همدان، فامنین و قهاوند در شورای اسلامی گفت: ورودی های شهر همدان وضعیت مناسبی ندارد و مدیران باید این وضعیت را سر و سامان دهند.
۱۳۹۲ پنج شنبه ۱۹ ارديبهشت ساعت 12:56
خبرگزاری پانا+

به گزارش خبرگزاری پانا، امیر خجسته در جمع خبرنگاران افزود: ریل گذاری راه آهن همدان-تهران از پروژه هایی است که متأسفانه به بهانه هایی همچون کمبود اعتبار و نبودن ریل راه اندازی آن به تعویق افتاده است.

وی ادامه داد: همدان مرکز تجاری غرب کشور است و پروژه های آن باید با جدیت دنبال شود.
خجسته توسعه استان را در گرو خدمات رسانه ها و بیان کردن واقعیات توسط رسانه ها دانست و عنوان کرد: خبرنگاران باید با هماهنگی و وحدت در کنار مجموعه های استان در توسعه استان سهیم باشند.
وی با تاکید بر دو اصل اساسی قانونگذاری و نظارت در مجلس اظهار کرد: نمایندگان وظیفه دارند تمام اتفاقات را در استان وکشور پیگیری و نظارت کنند و فضای رخوت و سستی نباید بین مدیران حاکم شود چراکه اگر نظارت به معنای واقعی انجام شود مشکلات تا حدی رفع خواهد شد.
رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با اشاره به کارهای اخیر صورت گرفته در مجلس تصریح کرد: تذکر، تحقیق و تفحص در بانک مرکزی، سازمان تأمین اجتماعی و بنیاد شهید و امور ایثارگران و استانداران فارس، مازندران، تهران و لرستان و حضور در اجلاس اکودر پاکستان از جمله برنامه هایی است که اخیرا انجام شده است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود ابراز داشت: 240 میلیارد تومان اعتبار در سال گذشته به پروژه های استان اختصاص یافته که نتیجه هماهنگی بین مجمع نمایندگان استان است.
خجسته همچنین خاطرنشان کرد: باند بین المللی فرودگاه همدان تا دو ماه آینده به بهره برداری خواهد رسید.
وی عملی شدن وعده های مدیران را یکی از خواسته های خود عنوان کرد و گفت: مدیران باید برنامه های خود را به مردم اعلام کنند واین وعده ها را عملی کنند.
نماینده مردم همدان در مجلس به مشکلات شهر همدان اشاره و تصریح کرد: وضعیت نامطلوب ترافیکی در شهر همدان، عدم حمایت مسئولین از سرمایه گذاران بخش خصوصی، توقف پیشرفت پتروشیمی هگمتانه به علت کمبود اعتبار و ... از مشکلات همدان در حال حاضر است.

 

امیر خجسته در پایان گفت: تحریم ها تنها 25 درصد در گرانی ها تأثیرگذار است و ما با سوء مدیریت در کنترل بازار روبه رو هستیم.

خبرنگار پانا: فرشته اکبرینظر شما

نام :
پست الکترونیکی :
نظر شما :  
کد امنیتی: