صفـحه اصــلی| ۱۳۹۴ دوشنبه ۳۱ فروردين - ١/٧/١٤٣٦ - Monday, April 20, 2015
گروه های خبری

  عناوین کل اخبار

 آموزش و پرورش

 اقتصادی

 اجتماعی

 سیاسی

 فرهنگی و هنری

 ورزشی

 آموزش روزنامه نگاری

 فضای مجازی

 تصاویر

 فیلم و صوت

سایـــر خدمات
آرشیو خبردفاتر نمایندگی داخلیهمدان کد مطلب: 82136     
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان:

وهابیت مخالف همه ارزشهای الهی و انسانی است

خبرگزاری پانا: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان گفت: وهابیت به هیچ دینی اعتقاد ندارد و مخالف همه ادیان الهی و ارزشهای الهی و انسانی است.
۱۳۹۲ چهارشنبه ۱۸ ارديبهشت ساعت 10:42
خبرگزاری پانا+اعتراض به هتک حرمت به صحابه گرانقدر پیامبر (ص)+همدان

به گزارش خبرگزاری پانا، مردم دارالمؤمنین همدان با حضوری گسترده و پررنگ در میدان امام خمینی(ره)، اعتراض خود را در هتک حرمت به مقدسات اسلام و نبش قبر حجر بن عدی، صحابی بزرگوار پیامبر اعظم (ص) و جنایات اخیر وهابیت در سوریه نشان دادند.

مردم همدان در هر سنی به میدان آمده بودند تا با سر دادن شعارهایی همچون «الله اکبر»، «لا اله الا الله»، «مرگ بر آل سعود»، «مرگ بر وهابیت»‌، «آمریکا مرگت باد، اسرائیل ننگت باد»، «زنده باد اسلام» و «این همه ملت آمده،، به عشق رهبر آمده»، اعتراض خود را نسبت به جنایات اخیر وهابیت، اسرائیل و صهیونیسم با جدیت و خشم نشان دهند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان در این تجمع ضمن تشکر و قدردانی از حضور پررنگ و دشمن شکن مردم همدان از هر قشری، اظهار کرد: ‌وهابیت با این عمل پلید و ننگین خود در نبش قبر صحابی حضرت رسول(ص)، خودش را در سراسر دنیا رسوا کرد.

آیت‌الله غیاث‌الدین طه‌محمدی تصریح کرد: امیدواریم این قدم‌های شما در راستای اثبات حقانیت علی(ع) و مکتبش، هرگز در دنیا دچار لغزش نشود.

وی با اشاره به اینکه این اقدام ننگین وهابیت قلب امام زمان(عج) و رهبر فرزانه انقلاب و تمام مسلمانان را به درد آورده است، خطاب به مردمان حاضر در این تجمع عنوان کرد: حضور پرشکوه و غیرتمندانه شما مردم دشمن‌شکن بوده و تسکین‌بخش آلام و دردهای قلب نازنین امام عصر(عج) خواهد بود.

آیت الله محمدی خاطرنشان کرد: انتظار داریم در سراسر جهان، همه ملل از یهود و نصاری گرفته تا آزاداندیشان جهان، از این عمل شنیع وهابیت اظهار انزجار کنند تا جلوی این حرکت‌های خبیث گرفته شود.

وی با تأکید بر اینکه وهابیت به هیچ دینی اعتقاد ندارند و مخالف تمام ادیان الهی هستند، اذعان کرد: اگر جلوی وهابیت افسارگسیخته گرفته نشود ارزش‌های همه دیانت‌های آسمانی نابود می‌شود.

نماینده ولی فقیه در استان همدان با بیان اینکه این فرقه ضاله یک عنصر پلید ضد همه ارزش‌های الهی است، خطاب به وهابیون گفت: ای کوردلان، آیا نمی‌بینید بعد از گذشت 1400 سال، هنوز پیکر مطهر صحابی حضرت رسول(ص)، تازه است؟ و این خود یک درس عبرت است.

وی در پایان سخنانش با اشاره به سخن امام سجاد (ع) مبنی بر اینکه «خدا را شکر که دشمنان ما را از احمق‌ها قرار داد»، یادآور شد: خدارا شکر می کنیم که دشمنان ما را از احمق ها آفرید چرا که با اقدامات سبک‌سرانه همواره خودشان را رسوا کرده و می‌کنند.

 نظر شما

نام :
پست الکترونیکی :
نظر شما :  
کد امنیتی: