صفـحه اصــلی| ۱۳۹۵ شنبه ۶ شهريور - ٢٣/١١/١٤٣٧ - Saturday, August 27, 2016
گروه های خبری
سایـــر خدمات
آرشیو خبردفاتر نمایندگی داخلیآموزش و پرورشادارات کل استانهامرکزی کد مطلب: 75594     

اعلام نتایج مسابقات دومیدانی دانش آموزان دختر استان مرکزی

خبرگزاری پانا: کارشناس تربیت بدنی آموزش و پرورش استان مرکزی نتایج مسابقات دو میدانی دانش آموزان دختر استان مرکزی را اعلام کرد.
۱۳۹۲ يکشنبه ۱ ارديبهشت ساعت 14:05
خبرگزاری پانا+مسابقات دومیدانی+ دانش آموزان دختر +استان مرکزی

کارخانه در گفت و گو با خبرنگار آموزش و پرورش پانا، افزود:مسابقات ورزشی دانش آموزان دختر استان مرکزی در رشته دو میدانی با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.

وی تصریح کرد:در این دوره از مسابقات 4 تیم در سه رده نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و تیمی منتخب از آموزش و پرورش و با حدود 60شرکت کننده برگزار شد.

کارشناس تربیت بدنی آموزش و پرورش استان مرکزی با اشاره به اینکه تیم های حاضر در این دوره از مسابقات متشکل از شهرستان های شازند، فراهان و اراک بود، ادامه داد:این دوره از مسابقات به میزبانی اراک و در سالن 5 مرداد این شهر انجام شد.

کارخانه سپس نفرات برتر در این مسابقات را معرفی کرد و ابراز داشت:در دو 100متر یاسمین امیدی پور از شازند، در پرتاب وزنه حکیمه بورقانی فراهانی از فراهان، در دو 800 متر فاطمه شهری ،200دو متر مریم صالحی و در دو 400 متر مریم صالحی هر سه از شازند رتبه های نخست رشته های مختلف این دوره از مسابقات را به خود اختصاص دادند.

وی خاطرنشان ساخت:درمجموع تیمی نیز تیم شازند با 18 امتیاز، اراک با 17 امتیاز و فراهان با 8 امتیاز به ترتیب رتبه های اول تا سوم را کسب کردند.

 نظر شما

نام :
پست الکترونیکی :
نظر شما :  
کد امنیتی: