صفـحه اصــلی| ۱۳۹۵ شنبه ۹ مرداد - ٢٤/١٠/١٤٣٧ - Saturday, July 30, 2016
گروه های خبری
سایـــر خدمات
آرشیو خبرآموزش و پرورش3 کد مطلب: 7434     
رییس مرکز سنجش وزارت آموزش وپرورش در گفت و گو با پانا خبر داد؛

تعیین تکلیف دانش‌آموزان مردودی اول راهنمایی تا هفته سوم مهر

خبرگزاری پانا: رییس مرکز سنجش وزارت آموزش وپرورش از استقرار دانش آموزان مردودی پایه اول راهنمایی در پایه دوم راهنمایی از هفته سوم مهرماه خبر داد.
۱۳۹۱ سه شنبه ۱۱ مهر ساعت 07:25
خبرگزاری پانا+

عبدالامیر عرفی  در گفت و گو با خبرنگار آموزش و پرورش پانا و در پاسخ به این پرسش که امتحانات مهرماه دانش آموزان مردودی اول راهنمایی چه زمانی برگزار خواهد شد؟ اظهار کرد: امتحانات این دسته از دانش آموزان به صورت داخلی برگزار و در هفته نخست مهرماه این کار انجام شده است.

وی افزود: دانش آموزانی که یک درس یا 2 درس از پایه اول راهنمایی را مردود شده اند در امتحانات داخلی مدارس شرکت می کنند و نتایج آن نیز در هفته دوم مهرماه اعلام می شود.

عرفی با بیان اینکه تا پایان هفته دوم مهرماه می بایست دانش آموزان پایه اول راهنمایی تعیین تکلیف شوند، خاطرنشان کرد: این دسته از دانش آموزان که فقط یک یا 2 درس از پایه اول راهنمایی را نمره نیاورده اند تا هفته سوم مهرماه در صورت قبولی یا عدم قبولی در پایه دوم راهنمایی استقرار خواهند یافت.

رییس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: با توجه به تغییر نظام آموزشی و خالی بودن پایه اول راهنمایی در سال تحصیلی جدید از دانش آموز، افرادی که در پایه اول راهنمایی دروسی را نمره نیاورده اند هم به پایه دوم انتقال یافته و در پایان سال تحصیلی در امتحانات شرکت کرده و در صورت قبولی در پایه دوم راهنمایی، دروس سال اول راهنمایی آنها که نمره قبولی دریافت نکرده اند نیز قبول محسوب می شود.
 نظر شما

نام :
پست الکترونیکی :
نظر شما :  
کد امنیتی: