صفـحه اصــلی| ۱۳۹۵ يکشنبه ۷ شهريور - ٢٤/١١/١٤٣٧ - Sunday, August 28, 2016
گروه های خبری
سایـــر خدمات
آرشیو خبردفاتر نمایندگی داخلیآموزش و پرورشادارات کل استانهاسیستان و بلوچستان کد مطلب: 34567     
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان:

طرح فرد به فرد در نهضت سوادآموزی طرحی قابل تقدیر است

خبرگزاری پانا: نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: طرح فرد به فرد در سوادآموزی طرحی كارشناسی شده و تاثیرگذار است كه می تواند یك انقلاب در سواد آموزی ایجاد كند.
۱۳۹۱ سه شنبه ۵ دي ساعت 09:33
خبرگزاری پانا+ سوادآموزی+ فردبه فرد+ امام جمعه زاهدان+

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پانا، آیت الله عباسعلی سلیمانی نماینده ولی فقیه دراستان در دیدار مدیركل آموزش وپرورش و كاركنان سواد آموزی استان گفت: طرح فرد به فرد در سوادآموزی بسیار طرح زیبا و تاثیرگذاری است كه می تواند یك انقلاب در سواد آموزی ایجاد كند.

نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه زاهدان با اشاره به عطوفت و جایگاه معلمی در سوادآموزی افزود: درخشش مبحث سوادآموزی استان در سطح كشور در سال های متمادی، نشان از همت و تلاش مدیران دلسوزعرصه آموزش وپرورش استان دارد.

آیت الله سلیمانی تصریح كرد: طرح آموزش فرد به فرد در نهضت سواد آموزی مكمل تلاش های مضاعف، در عرصه آموزش و پرورش استان است كه قابل ستایش و تقدیراست.

غلامرضا محمد قاسمی مدیركل آموزش وپرورش استان هم دراین دیدار با اشاره به نقش و جایگاه رشد باسوادی در كشور، گفت: همزمان با رونمایی از سند تحول بنیادین و پیش بینی باسواد نمودن یكصد هزار نفر در استان، این هدف نیز در استان تاكنون با شناسایی و جذب 60هزار نفربی سواد با جدیت پیگیری شده است.
 نظر شما

نام :
پست الکترونیکی :
نظر شما :  
کد امنیتی:

 


بازدید معاون امور فرهنگی سازمان گردشگری از اردوی ملی 16:47 اردوی ملی مهارت های دانش آموزان را تثبیت می کند 16:46 تایید ثبت نام اولیه 600متقاضی در نمایشگاه مطبوعات 16:21 دانش آموزان تبریزی مقام اول کشور در رشته پژوهش را کسب کردند 16:9 تبادل مهارت ها دراردوی ملی صورت می گیرد 16:6 پرونده تخلفات شهرداری در واگذاری املاک به برخی از اعضای شورا تایید شد 16:0 برپایی نخستین همایش ملی ˝ایران جوان˝ 15:46 مرمت دیوار کتابخانه ملی به پایان رسید 15:45 بازگشت 76 هزار و 449 دانش آموز بازمانده از تحصیل به كلاس 15:45 ازنفرات برگزیده رشته های مختلف مسابقات تقدیرشد 15:43 دولت به طور متوسط روزانه 30 میلیارد ریال در شمال استان هزینه کرده است 15:33 جمع‌آوری‌ امضا برای‌ تحقیق و تفحص از شهرداری تهران/استیضاح قالیباف 15:20 نویدادهم: اندیشه دینی اندیشه ای زیبا،بهنجار،متعادل وشوق انگیزاست 15:13 تسریع تحویل واحدهای مسکن مهر در گرو تکمیل آورده متقاضیان 15:12 درخشش فرهنگیان و دانش آموزان درجشنواره ملی تولید محتوای الکترونیکی 15:6