صفـحه اصــلی| ۱۳۹۵ شنبه ۵ تير - ١٩/٩/١٤٣٧ - Saturday, June 25, 2016
گروه های خبری
سایـــر خدمات
آرشیو خبردفاتر نمایندگی داخلیآموزش و پرورشادارات کل استانهاسیستان و بلوچستان کد مطلب: 34567     
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان:

طرح فرد به فرد در نهضت سوادآموزی طرحی قابل تقدیر است

خبرگزاری پانا: نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: طرح فرد به فرد در سوادآموزی طرحی كارشناسی شده و تاثیرگذار است كه می تواند یك انقلاب در سواد آموزی ایجاد كند.
۱۳۹۱ سه شنبه ۵ دي ساعت 09:33
خبرگزاری پانا+ سوادآموزی+ فردبه فرد+ امام جمعه زاهدان+

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پانا، آیت الله عباسعلی سلیمانی نماینده ولی فقیه دراستان در دیدار مدیركل آموزش وپرورش و كاركنان سواد آموزی استان گفت: طرح فرد به فرد در سوادآموزی بسیار طرح زیبا و تاثیرگذاری است كه می تواند یك انقلاب در سواد آموزی ایجاد كند.

نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه زاهدان با اشاره به عطوفت و جایگاه معلمی در سوادآموزی افزود: درخشش مبحث سوادآموزی استان در سطح كشور در سال های متمادی، نشان از همت و تلاش مدیران دلسوزعرصه آموزش وپرورش استان دارد.

آیت الله سلیمانی تصریح كرد: طرح آموزش فرد به فرد در نهضت سواد آموزی مكمل تلاش های مضاعف، در عرصه آموزش و پرورش استان است كه قابل ستایش و تقدیراست.

غلامرضا محمد قاسمی مدیركل آموزش وپرورش استان هم دراین دیدار با اشاره به نقش و جایگاه رشد باسوادی در كشور، گفت: همزمان با رونمایی از سند تحول بنیادین و پیش بینی باسواد نمودن یكصد هزار نفر در استان، این هدف نیز در استان تاكنون با شناسایی و جذب 60هزار نفربی سواد با جدیت پیگیری شده است.
 نظر شما

نام :
پست الکترونیکی :
نظر شما :  
کد امنیتی:

 


برتری تیم صربستان مقابل مردان لوزانو در ست اول/ در حال برزو رسانی 22:4 برنامه و تابلو نتایج دیدارهای ورزش ایران و جهان 20:33 لهستان برنده جنگ تاریخ سازی 20:23 پیام تسلیت رهبر معظم انقلاب اسلامی در پی درگذشت سربازان ایرانی 20:14 مسئولیتها امانت است و باید در جهت خدمت هرچه بهتر به مردم بکار بسته شود 18:48 مسئولان وظیفه دارند حافظ بیت المال باشند 18:37 ثبت نام عتبات فرهنگیان استان بوشهر در تابستان 95 آغاز شد 17:41 لایحه یکسان‌سازی وضعیت قراردادی کارکنان شهرداری، تقدیم شورا می‌شود 17:38 مراسم سوگواری حضرت امیرالمؤمنین(ع) در حضور رهبر انقلاب 17:32 برگزاری مراسم گرامیداشت شب قدردرمصلی امام خمینی(ره )شهرستان رباط کریم 17:25 ویژه برنامه های بزرگداشت شهدای هفتم تیر در آموزش و پرورش 17:13 اعزام خانواده شهداء حوزه دریایی به مشهد مقدس 17:12 کاندروا دیدار ایتالیا برابر اسپانیا را از دست داد 17:5 بازدید ازپروژه های آموزشی مسکن مهر شهرپرند 17:1 برگزاری مسابقه قرآنی حفظ سوره یاسین در شهرستان اسلامشهر 16:48