صفـحه اصــلی| ۱۳۹۵ جمعه ۷ خرداد - ١٩/٨/١٤٣٧ - Friday, May 27, 2016
گروه های خبری
سایـــر خدمات
آرشیو خبرسیاسی کد مطلب: 29521     
با حضور وزیر دفاع؛

ارابه فرود جنگنده‌های ایران رونمایی شد

خبرگزاری پانا: همزمان با آغاز بکار ششمین نمایشگاه ملی توانمندی های صنایع هوایی و فضایی ایران در جزیره کیش، با حضور وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح از ارابه فرود جنگنده های ایران رونمایی شد.
۱۳۹۱ سه شنبه ۲۱ آذر ساعت 14:48
خبرگزاری پانا+وزير دفاع

به گزارش خبرگزاری پانا، سردار سرتیپ پاسدار احمد وحیدی در حاشیه مراسم رونمایی از ارابه فرود جنگنده های ایران، با بیان این که این محصول یکی از پیچیده‌ترین و سخت‌ترین سامانه‌های هواپیماهای جنگنده است، گفت: ‌بیشترین فشار بر روی ارابه فرود هواپیماست و معدود کشورهایی توانایی تولید آن را دارد.

سردار وحیدی اظهار كرد: متخصصان کشورمان توانستند ارابه فرود جنگنده‌ها، هواپیماهای آموزشی و مسافربری را بسازند که امروز شاهد رونمایی آن هستیم.

وی خاطرنشان کرد: ‌این دستاورد بسیار مهمی برای جمهوری اسلامی ایران محسوب می شود که به توانمندی ساخت چنین زیرسامانه مستحکمی برای هواپیماها دست یافته است.

ارابه‌های فرود اصلی هواپیمای صاعقه، ارابه فرود دماغه هواپیمای صاعقه، ارابه فرود اصلی هواپیمای S68 ، ارابه فرود دماغه هواپیمای S68 ،ارابه فرود اصلی و دماغه هواپیمای فجر در ششمین نمایشگاه ملی توانمندی های صنایع هوایی و فضایی ایران که از صبح امروز سه شنبه در جزیره کیش، به نمایش گذاشته شده است.نظر شما

نام :
پست الکترونیکی :
نظر شما :  
کد امنیتی: