صفـحه اصــلی| ۱۳۹۵ سه شنبه ۹ شهريور - ٢٦/١١/١٤٣٧ - Tuesday, August 30, 2016
گروه های خبری
سایـــر خدمات
آرشیو خبرویژه نامه های خبری کد مطلب: 182515     

برگزاری جشنواره کودک مسلمان بلوچ در شهرستان خاش

خبرگزاری پانا: مدیر آموزش و پرورش شهرستان خاش گفت: با شرکت بیش از چهار صد نفر از نوجوانان دختر و پسر جشنواره کودک مسلمان بلوچ در محل مجتمع فرهنگی هنری این شهرستان برگزارشد.
۱۳۹۲ يکشنبه ۱۳ بهمن ساعت 12:36
خبرگزاری پانا+جشنواره+کودک+مسلمان+بلوچ+خاش+سیستان و بلوچستان

به گزارش سرویس آموزش و پرورش پانا، قاسم کوچکزایی در حاشیه برگزاری این جشنواره گفت: شناسایی نخبه های هر شهرستان و استان و جذب و معرفی آنان و کمک به رشد و شکوفایی استعدادها، ایجاد محیط با نشاط و مفرح و بالا بردن سطح آگاهی های اسلامی و انقلابی فرزندان مردم از اهداف عمده برپایی این جشنواره ها است.

وی اظهار داشت: انتشار نشریه کودک مسلمان بلوچ با هدف وحدت و همدلی و افزایش دانش کودکان 8 تا 15 ساله است.

وی بیان کرد: نشریه کودک مسلمان بلوچ از قدیمی ترین نشریات کشور محسوب می شود و در بخش کودک 35 سال و در بخش نوجوان سابقه فعالیت فرهنگی و آموزشی دارد.

این جشنواره به همت بسیج و سپاه ناحیه خاش و اداره آموزش و پرورش به مدت یک روز و با اجرای برنامه های جذاب از سوی هنرمندان برجسته استانی و منطقه خاش برگزار شد.

 نظر شما

نام :
پست الکترونیکی :
نظر شما :  
کد امنیتی:

 


اهدای ˝تندیس یاران طبیعت˝توسط دانش آموزان به ˝معصومه ابتکار˝ 0:25 همنوایی اقوام ایرانی در خاتمه اردوی ملی فرزانگان 20:19 اختتامیه اردوی ملی فرزانگان با حضور رییس سازمان محیط زیست 20:11 چه کسی است که عاشق تیم ملی ایران نباشد؟ 20:7 پانا توانست شعار یک مدرسه، یک خبرنگار را در کل کشور محقق کند 19:53 دومین پیروزی فوتسالیست‌های ایران مقابل ازبکستان 19:14 فنلاند میزبان رقابت های کشتی جوانان جهان ۲۰۱۷ شد 19:1 امیدوارم به زودی اردوی 5 هزار نفره برگزار کنیم 18:55 دعوت نشدن کاسیاس به تیم ملی همه ما را غافلگیر کرد 18:48 استقرار نظام جامع برنامه ریزی رویکرد برنامه محور بودن را تداوم می بخشد 18:24 اشتیاق مردم به استفاده از نوشت افزار ایرانی و اسلامی رو به افزایش است 18:20 بازگشت76هزار دانش آموز بازمانده از تحصیل به كلاسهای درس در دولت یازدهم 18:15 تنها دوره ای است که راحت می توانیم به جام جهانی برویم 18:11 رئیس جمهور و دولت پشتیبان کی روش است/ قدردان زحمت شما هستیم 17:59 موافقت با عرضه 10فیلم برای شبکه نمایش خانگی 17:56