صفـحه اصــلی| ۱۳۹۴ دوشنبه ۱۰ فروردين - ٩/٦/١٤٣٦ - Monday, March 30, 2015
گروه های خبری

  عناوین کل اخبار

 آموزش و پرورش

 اقتصادی

 اجتماعی

 سیاسی

 فرهنگی و هنری

 ورزشی

 آموزش روزنامه نگاری

 فضای مجازی

 تصاویر

 فیلم و صوت

سایـــر خدمات

آرشیو خبرویژه نامه های خبریآموزش و پرورش3 کد مطلب: 135240     
رییس مرکز برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش در گفت و گو با پانا:

کلاس های ضمن خدمت برای دبیران پایه هفتم از 24 تا 48 ساعت است

خبرگزاری پانا: رییس مرکز برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش گفت: کلاس های ضمن خدمت برای دبیران پایه هفتم از 24 تا 48 ساعت و پایه سوم برای مجموع کتاب ها 175 تا 200 ساعت در نظر گرفته شده است.
۱۳۹۲ سه شنبه ۹ مهر ساعت 11:25
خبرگزاری پانا+

اسدالله اسدی گرمارودی در گفت و گو با خبرنگار آموزش و پرورش پانا اظهار داشت : همه معلمان پایه سوم و هفتم تا پایان شهریور ماه 60 درصد  مواد درسی را آموزش دیده اند الباقی را با همکاری گروه های آموزشی مربوطه تا پایان آذر ماه به اتمام می رسانند .

وی افزود : اتمام 60 درصد مواد آموزشی یعنی تا پایان اسفند مشکلی در مورد مواد درسی نداریم و بااینکه تا پایان آذر همه آموزش ها به اتمام می رسد به جهت طرح درس و ایجاد پرسش و پاسخ است ، بنابراین موضوع ضمن خدمت معلمان ادامه می یابد و تعطیل نمی شود .

رییس مرکز برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش ادامه داد: اینکه گفته شده گروه آموزشی باید با معلمان  همکاری کند به  این دلیل است که اگر کسی بخواهد  وارد آموزش درس پایه سوم و هفتم شود به طور الزامی در آن گروه نیز باشد، پس لذا در آموزش های آن  گروه قرار می گیرد.

وی تصریح کرد: بحث ساعت در آموزش ها برمی گردد به دروس زیرا در پایه هفتم  12 کتاب وجود دارد بنابراین یک دبیر برای هر درس در نظر گرفته شده  که در مجموع 188 ساعت است  در کلاسها حضور می یابند اما در خصوص پایه سوم ابتدایی باید بین 175 تا 200 ساعت معلمان کلاس ضمن خدمت  را بگذارنند زیرا در این پایه همه درس ها را یک معلم تدریس می کند.

اسدی گرمارودی یادآورشد : کلاس های ضمن خدمت برای دبیران پایه هفتم از 24 تا 48 ساعت است البته در کتاب های متوسطه نیز تغییراتی داشته که به میزان تغییرات اعمال شده از سوی مولف تعیین شده برای اتمام و انجام تدریس به تصویب رسیده انجام می شود .

وی در خاتمه گفت: بنابراین سقف آموزش برای دبیران پایه هفتم به میزانی است که مولف برای ماده درسی در نظر گرفته است  و سقف آموزش در پایه سوم  برای مجموع کتاب های این پایه است .

 

 

 

 نظر شما

نام :
پست الکترونیکی :
نظر شما :  
کد امنیتی: