صفـحه اصــلی| ۱۳۹۵ يکشنبه ۳ مرداد - ١٨/١٠/١٤٣٧ - Sunday, July 24, 2016
گروه های خبری
سایـــر خدمات
آرشیو خبرفرهنگی و هنری کد مطلب: 131356     

بازگشت هری پاتر در˝هیولاهای خیالی و زیستگاه آنها˝

خبرگزاری پانا:دیوید هیمن تهیه‌کننده جدیدترین قسمت از مجموعه فیلم‌های ˝هری پاتر˝ می گوید فعلا صحبت کردن درباره این فیلم زود است اما می توان آن را پروژه‌ای ˝بسیار بسیار خاص˝ نامید.
۱۳۹۲ يکشنبه ۳۱ شهريور ساعت 10:46
خبرگزاری پانا+

به گزارش سرویس فرهنگی پانا؛ فیلمنامه قسمت جدید هری پاتر با نام "هیولاهای خیالی و زیستگاه‌های آنها" را جی. کی. رولینگ نوشته که در اصل اقتباسی است از همان کتاب درسی که هری پاتر و دوستانش در "مراقبت از موجودات جادویی" از آن استفاده می‌کردند.

هیمن تهیه‌کننده این فیلم می‌گوید: من هنوز نمی توانم در مورد این فیلم صحبت کنم. فقط می گویم که فیلم فوق‌العاده‌ای می شود. این فیلم درباره خود هری پاتر نیست، اما به دنیای هری می‌پردازد.

این تهیه‌کننده اضافه می‌کند: او (رولینگ نویسنده داستان‌های هری پاتر) این داستان را برای فیلم جدید انتخاب کرد چون احساس می کرد باید یک داستان فوق‌العاده را روایت کند. فیلمنامه ای که رولینگ نوشته است به فیلمی بسیار بسیار خاص تبدیل خواهد شد.

این فیلم، قسمت اول از مجموعه جدید هری پاتر است و ماجراهای "نیوت اسکاماندر" را به تصویر می کشد. ماجراهایی که حدود 70 سال پیش از اولین داستان هری پاتر، اتفاق افتاده است.

در این فیلم مخلوقات و شخصیت های جدید نیز جای خواهند داشت که در کنار شخصیت های محبوب طرفداران مجموعه هری پاتر ظاهر می شوند. رولینگ قول داده که هم ادامه‌ای بر داستان هری پاتر و هم کتابی درباره ماجراهای قبل از شروع کتاب اول هری پاتر بنویسد. او گفته است مقدمه بر کتاب هری پاتر به موضوع 70سال پیش از هری می پردازد تا راز و رمز جهان جادویی او را روشن تر کند. به گفته وی این داستان در سال 1921 می گذرد.نظرات


امیرحسین عباسی

توروخدا بخونید..♧من عاشق هری پاترم ولی سنم12سال است.من هم دوست دارم فیلمی مثل هری پاتر بنویسم و اون رو به انگلیسی ترجمه کنم تا الانم 140صفحه نوشتم بقیه که خوندن خوششون اومد اسمش رو هم گذاشتم نیکلاس پاتر ( پسرهری پاتر)ودوست دارم وقتی که بزرگ شدم این فیلم رو درست کنم که هری پاتر هم در نقش پدر نیکولاس هست و تواین فیلم بازی خواهد کرد فقط ازتون میخوام دعا کنید که بتونم ادامه بدم.بهتر است خانم رولینگ در فبلم جدید خود از بازیگر دنیل رادکلیف(هری پاتر)استفاده کند.

نظر شما

نام :
پست الکترونیکی :
نظر شما :  
کد امنیتی: