صفـحه اصــلی| ۱۳۹۵ پنج شنبه ۷ مرداد - ٢٢/١٠/١٤٣٧ - Thursday, July 28, 2016
گروه های خبری
سایـــر خدمات
آرشیو خبرسیاسی کد مطلب: 120853     
ابراهیم نکو در گفت و گو با پانا:

اصلاحات در بودجه 92 کل بودجه را تحت الشعاع قرار ندهد

خبرگزاری پانا: ابراهیم نکو با بیان ضرورت همکاری مجلس و دولت در بازنگری بودجه 92، اصلاحات در این طرح را منوط به این امر دانست که کل بودجه را تحت الشعاع قرار ندهد.
۱۳۹۲ يکشنبه ۳ شهريور ساعت 08:04
خبرگزاری پانا+

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به طرح بازنگری در بودجه که توسط محمدباقر نوبخت معاون رییس جمهور مطرح شده، به خبرنگار پارلمانی پانا گفت: باید منتظر نظر دولت در خصوص بودجه 92 بود تا مشخص شود در زمینه های اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و در سایر حوزه ها مایل به ایجاد چه تحولاتی است.

نکو با اشاره به دایره اختیارات مجلس افزود: مجلس با توجه به اختیاراتی که دارد مساعدت لازم را برای بازنگری در بودجه خواهد داشت و قطعا با توجه به سیاست های غلطی که به ویژه در حوزه اقتصادی در دولت دهم به اجرا درآمده، با دولت همکاری کرد؛ تا اجرای اصلاحات به گونه ای پیش رود که در پایان سال کارنامه مورد قبولی ارایه شود.

وی خاطرنشان کرد: همکاری بین مجلس و دولت نیاز است اما به شرطی که اصلاحات به نحوی انجام شود که کل بودجه تحت الشعاع قرار نگیرد.

نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی در خصوص زمان تشکیل کمیته بازنگری بودجه 92 اظهار کرد: در صورتی که مجلس تصمیم به همکاری با دولت در این زمینه داشته باشد، می توان گام های اساسی را برداشت، اما زمان آن قطعا بزودی و در چند روز آینده نخواهد بود.

وی در خصوص تشکیل کمیته تعاملی مجلس و دولت برای لایحه بودجه 93 تاکید کرد: با توجه به اینکه دولت تازه تشکیل و بر سر کار آمده، ابتدا باید پای خود را محکم کند و هنوز زود است که این کمیته تشکیل شود. همچنین باید کم و کاستی ها و ایرادات بودجه 92 برای دولت مشخص شود تا در آینده و به مرور زمان دولت بر اساس آن و با توجه به توانمندی ها و موجودی ها تصمیم به تشکیل کمیته هایی بگیرد.

نکو در پایان افزود: تشکیل کمیته ها برای بررسی بودجه به صورت کارشناسی و تعامل بیشتر با دولت همکاری بسیار مثبتی خواهد بود.
 نظر شما

نام :
پست الکترونیکی :
نظر شما :  
کد امنیتی:

 


امام جعفر صادق (ع): عاقل ترین مردم خوش خلق ترین آنهاست 12:43 کسب رتبه کشوری پرسش مهر ریاست جمهوری توسط یکی از فرهنگیان كاشان 12:42 جامعه ای عشایری خودکفا است 12:39 مراسم شهادت امام جعفر صادق(ع) در 3 بقعه دلیجان برگزار می شود 12:37 اهدا ء حكم مشاور دانش آموزی به دانش آموز نطنزی 12:34 دانش آموزان تشکیلاتی مهارت اجتماعی بالایی دارند 12:34 رییس‌جمهور با مردم سخن می‌گوید 12:32 باید اوقات فراغت دانش آموزان در مسیر توسعه مهارتهای زندگی غنی سازی شود 12:20 حضور دانش آموزان اصفهانی در اردوی کشوری منتخب شوراهای دانش آموزی 12:15 برگزاری اردو آماده سازی تشکیلات فرزانگان در کردستان 12:12 پایه اصلی اقتصاد مقاومتی مشارکت واقعی مردم است 11:49 پیشنهادساخت مرکزکانون پرورش فکری ناتوانان جسمی درنیشابور ارائه شد 11:45 همکاری موثرتر وزارت بهداشت و درمان در تکمیل پروژه های بیمارستان 11:44 کلاس های آمادگی ویژه مناطق دو زبانه در دلیجان آغاز شد 11:42 وجود 6 هزار عشایر در خراسان رضوی مایه ی خورسندی است 11:40