صفـحه اصــلی| ۱۳۹۵ جمعه ۸ مرداد - ٢٣/١٠/١٤٣٧ - Friday, July 29, 2016
گروه های خبری
سایـــر خدمات
آرشیو خبردفاتر نمایندگی داخلیخوزستان کد مطلب: 117056     
مهندس کتانباف شهردار اهواز:

بخشی از برنامه های شهرداری؛ با موضوع استقبال از پروژه مهر، به صورت تکلیف نهادینه شده است

خبرگزاری پانا:شهردار اهواز بر اجرای برنامه های پروژه مهر توسط شهرداران مناطق 8 گانه تاکید کرد.
۱۳۹۲ چهارشنبه ۲۳ مرداد ساعت 12:49
خبرگزاری پانا+ناحیه2+اهواز

 

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پانا،  نشست تخصصی اعضای ستاد پروژه مهر شهرستان اهواز با حضور منصور کتانباف شهردار اهواز، امانی پور معاون سیاسی فرماندار اهواز، معاونان شهردار، شهرداران مناطق 8 گانه اهواز و مدیران آموزش و پرورش نواحی چهارگانه اهواز و اعضای ستاد پروژه مهر این نواحی در سالن جلسات شهرداری اهواز برگزار شد.
  امانی پور معاون سیاسی فرمانداری اهواز در این جلسه با اشاره به وظایف خطیر شهرداری اظهار داشت: بار سنگین خدمات شهری هر شهر؛ بر دوش شهرداری است که این بار در آستانه فرارسیدن آغاز سال تحصیلی جدید سنگین تر می شود.
  وی همچنین تصریح کرد: باید طبق روال همه ساله در آستانه بازگشایی مدارس این زمینه را فراهم کنیم  تا دانش آموزان با آرامش هرچه بیشتر وارد مدارس شوند و این موضوع همکاری و همت بالای شهرداران مناطق را می طلبد تا با محوریت آموزش و پرورش و مساعدت و همدلی، برنامه های اجرایی پروژه مهر را به پیش ببرند.
  کتانباف شهردار اهواز در این جلسه با اشاره به برنامه ریزی های به عمل آمده در شهرداری اهواز در خصوص فعالیت های اجرایی پروژه مهر گفت: برنامه های بسیار مدونی برای استقبال از آغاز سال تحصیلی در شهرداری اهواز تنظیم شده است و اعتبارات لازم جهت اجرای این برنامه ها نیز تخصیص یافته است تا فعالیت های اجرایی پروژه مهر و بازگشایی مدارس با سرعت بیشتری پیگیری شود.
  وی در ادامه خاطر نشان ساخت: بخشی از فعالیت های شهرداری به عنوان تکلیف در شهرداری نهادینه شده است و به فعالیت های اجرایی پروژه مهر و طرح شهردار مدرسه اختصاص یافته است.
  شهردار اهواز در خصوص برنامه های شهرداران مناطق جهت استقبال از سال تحصیلی گفت: اقداماتی در زمینه فعالیت های پروژه مهر صورت گرفته است و برنامه تکلیفی برای شهرداران مناطق آماده و ابلاغ گردیده است تا با تشکیل کارگروه های تخصصی و تشکیل جلسات مختلف و بازدیدهای میدانی؛ برنامه های پروژه مهر را به نحو مطلوب پیگیری و اجرایی کند .
   کتانباف به مشکل ایاب و ذهاب دانش آموزان و اولیاء آنان در آغاز سال تحصیلی اشاره کرد و خاطر نشان ساخت: تمهید مقدمات لازم به عمل آمده است تا با سازماندهی اتوبوس های موجود و اضافه کردن اتوبوس به ناوگان اتوبوس رانی، دانش آموزان و اولیاء آنان در آغاز سال تحصیلی با مشکل ایاب و ذهاب روبرو نشوند.
  در این جلسه مقرر شد تا با تشکیل کارگروهی سهم آموزش و پرورش از عوارض دریافتی موضوع بند 3 ماده 13 قانون شوراها پیگیری و اقدامات لازم در این زمینه به عمل آید.

نظر شما

نام :
پست الکترونیکی :
نظر شما :  
کد امنیتی: