صفـحه اصــلی| ۱۳۹۵ پنج شنبه ۱۰ تير - ٢٤/٩/١٤٣٧ - Thursday, June 30, 2016
گروه های خبری
سایـــر خدمات
آرشیو خبردفاتر نمایندگی داخلیشهرستانهای تهران کد مطلب: 10944     

دانش آموزان بهارستانی در جشن عاطفه ها نوع دوستی را معنا كردند

خبرگزاری پانا: مراسم متمرکز جشن عاطفه ها با همکاری کمیته امداد شهرستان بهارستان روز پنج شنبه در آموزشگاه دخترانه نشاط برگزار شد .
۱۳۹۱ شنبه ۲۲ مهر ساعت 13:15
خبرگزاری پانا+

به گزارش خبرگزاری پانا، در این مراسم که با شعار "جشن عاطفه ها، کرامت ماندگار" برگزار شد، پس از اجرای برنامه های فرهنگی مسئولین شهرستان بهارستان هدایای نقدی خود را به این جشن اهدا نمودند؛ سپس دانش آموزان نیز هدایای خود را در صندوق های مخصوص جشن عاطفه ها ریختند.
در همین رابطه سعید کمیجانی، مسئول امور مشارکت های مردمی اداره آموزش و پرورش ناحیه2 بهارستان گفت: پس از جمع آوری مبالغ دریافتی جشن عاطفه ها، با همکاری کمیته امداد شهرستان بهارستان  تمامی مبالغ جمع شده در هر مدرسه جهت کمک به دانش آموزان بی بضاعت همان آموزشگاه صرف خواهد شد

در این مراسم که با حضور مسئولین شهرستان بهارستان و اولیای دانش آموزان آموزشگاه نشاط برگزار شده بود، عبداله نوحی مدیر آموزش و پرورش ناحیه2 بهارستان و ولی اله اصغری معاون فرمانداری بهارستان در خصوص ارزش انفاق و کمک به همنوعان لحظاتی برای دانش آموزان صحبت نمودند. در ادامه نیز معاون کمیته امداد استان تهران ضمن تقدیر از برگزاری این مراسم، از دانش آموزان و اولیای نیکوکار آموزشگاه نشاط به دلیل شرکت در جشن عاطفه ها تقدیر نمود.
بازدید : 1479نظر شما

نام :
پست الکترونیکی :
نظر شما :  
کد امنیتی: